Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hm,sto reci na ovo...

Dakle,inace ne radim zamjene zbog vecinom losih iskustava,ali javila mi se cura sa preko 400 povratnih i svidjela mi se njena desigual tunika vel. XS.Dogovorimo zamjenu,ja posaljem svoj paket drugi dan kako je bilo i dogovoreno,ona svoj salje tek nakon 10 dana bez ikakve komunikacije s njene strane,javila se tek kad sam je pitala za paket i poslala nakon 3 dana.Ok,nije mi to toliko bitno,bitno da stigne.Uglavnom,danas podignem paket,a ono ni vise ni manje djecja haljina vel. 9-10 godina.Njen komentar je bio da je ona bila XS kad je to nosila i da joj je zao sto je meni mala.Ja stanem u tu haljinu,ali mi je glupo navlaciti na sebe djecju haljinu dugih rukava i nositi je kao tuniku 3/4 rukava.Naravno tu je komunikacija s njene strane stala.Da li je vama u redu da se djecja haljina vel. 9-10 godina prezentira kao tunika vel. XS i sto bi vi napravile?
2015 03 25
nije uredu,nikako.. jednostavno reci da ti se ne svida i da to nije to sto je ona napisala,trazi povrat robe ili novce na racun. Tako bi ja napravila,ovo nikako nije uredu ako ne zeli nista od toga,onda negativna i cao [:vrti] [:vrti]
2015 03 25
poludila bi [:smije] probaj dobit povrat novca i vrati haljinu [:smijesi]
2015 03 25
Po meni nije u redu! Ipak je dječja haljina i trebalo je biti navedeno..
2015 03 25
naravno da ne,trebala je reći odnosno napisati upravo onako kako je tebi objasnila.....da je ona to nosila kad je bila XS ali da je haljina dječja,vidjela sam da neke cure kažu da su,kupile na dječjem ali da su prerasle odnosno postalo ima malo...
2015 03 25
[:hihot] oprosti Saska! Nikako ne razumijem tu pojavu na krpicama,tj ovdje to prvi put vidim,a dosta ih to radi..kupuju djecju robu i nose kao 3/4 rukave..i sl..po meni se iz aviona vidi da je djecje! Ne razumijem to ni like nesto! Na tvom mjestu bih trazila povrat svog i isto vratila njeno!
2015 03 25
[:vrti] [:vrti] A kaj reć...... Totalno bez veze......traži lovu i bok....... [:tuzan]
2015 03 25
Naravno da nije u redu! To je po meni kao da u hrenovku idete uvući kranjsku kobasicu!!! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 25
[:vrti] [:vrti] [:vrti] Čisti bezobrazluk, ništa drugo.
2015 03 25
O boze,ovo prvi put cujem :D ja bih trazila povrat,definitivno.
2015 03 25
O boze,ovo prvi put cujem :D ja bih trazila povrat,definitivno.
2015 03 25
Katastrofa... kaj sve nećemo vidjet tu [:boji] Trebala je odmah napisat da je haljina dječja pa tko voli nek izvoli. Traži nek vrati tvoje stvari, ako se ogluši ili odbija nemaš kaj drugo nego ostavit negativnu i njen profil dodat na crnu listu.
2015 03 25
Katastrofa. Traži povrat novaca jer nije napisala točne podatke. Užas!! [:frustriran]
2015 03 25
Nije ok,ja imam tako jedne traperice, dječji 164,ali ja sam bila isto xs kad sam ih kupila i ro piše da je to u stvari dječja roba. Nisi kriva, zavarala te.
2015 03 25
nikako nije u redu, a to što ona ima 400 povratnih nemoj da te pokoleba u istjerivanju "pravde" jer si ti, po meni, ovdje definitivno oštećena,,,,da ne upotrijebim neku drugu riječ,,,,, [:vrti]
2015 03 25
1 2 3 4 5 ... 11