Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Sprej za plavuše

Danas sam bila kod frizerke i po drugi put me farbala ovako [slika:b1fc710e-f59e-47a4-adf5-8ed9cd05887a] I sad, imam tanku, dugu kosu (sve je isto baš ko ta dakfejs teta [:hihot] ) i kaže mi frizerka da me ne bi više blajhala jer će mi se ti pramenovi skroz uništit [:tuzan] Ali sam pitala za sprejeve za posvjetljivanje i kaže da mogu probati s time, za održavanje plavih pramenova, pa me zanima jeste li probale, jel valja to šta?
2015 03 25
sve zavisi do kose,kako kome,meni je dosta posvijetlilo kosu i bilo je jako lijepo no mojoj frendici nije nista posvijetlilo jer ima jacu kosu od mene :P probaj pa vidi [:kesi]
2015 03 25
Strah me da mi kosa ne otpadne [:smije] Jel agresivan sprej, koji si koristila? [:smijesi]
2015 03 25
i ja se sad trebam blajhat i jako me strah da ne ostanem bez kose [:boji] na mojoj kosi nije bio koristila sam iz njemacke neki obicni nista skupo, isana firma inace sve sampone od njih koristim i jako mi pomazu za kosu :)
2015 03 25
ja koristim balein more blond sprej i šampon (za cijelu kosu) i lagano posvijetli, ako češće koristiš više posvijetli naravno :) špricnem s vremena na vrijeme jer volim kad mi je boja kao da je lagano posvijetlila od sunca, ali frendica je koristila redovito pa joj je skroz plava kosa (prirodno je svijetlo smeđa)
2015 03 25
Koristila sam john frieda sprej i u neka dva mjeseca potrosila manje od pola bocice. Kosa je krenula na kukuruzno zutu boju i nije bilo dobro. Frizerka nije mogla vjerovati sto sam napravila. Tako da je za mene sprej big no-no.. Mozda tebi primi drugacije boju..
2015 03 26