Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Koji ŠAMPON za kosu koristitee?

zabrijala*ispravak
2015 03 26
Ajoj [:sokiran] Hm, ali ako je već 12 kuna, onda vrijedi bar probati, možda će moja kosa i koža drugačije reagirati, nadam se [:smije]
2015 03 26
Kad se mastila kopriva. ALi nema šampona s kojim masnu kosu nećeš morati prati svaki drugi dan jer to je tako...
2015 03 26
I da baby puder pomaze na dan produljiti da ne morate prati kosu, popuderisete malo po tjemenu i istrljate rucnikom [:smije]
2015 03 26
Navodno je piva zakon za njegu kose i dlaka, ali neću uzgajat dlake kad skupljam za epilepaciju. Jaja i majoneza umjesto balzama, baš me zanima što bi se dogodilo da se sve to pojede i pojede.opće pijanstvo, salmonela i bježanje na ono mjesto gdje i car ide pješke.
2015 03 26
Nije to mast, nego prirodno sjajilo [:hihot]
2015 03 26
Jel znate moze li soda na ofarbanu kosu, tj blajhanu? Ja sam sve zivo isprobala, ukljucujuci i koprivu i iz ljekarne koje kakve sampone, ali mi se masti kosa i dalje pa zelim probat sa sodom, al me strah zbog boje.
2015 03 26
Afrodita kopriva i panthenol, jedna litra košta ni 20kn, a bolji šampon u životu nisam imala :)
2015 03 26
Za blajhanu ne znam. Moja kosa je prirodno tamnosmeđa, ofarbana u crnu i sodabikarbona mi ispire boju. Taj dio mi se kod sode ne sviđa. Ali mi je zato ok kvaliteta kose. Velim, imam slabu kosu i mogu reći da mi se malo popravila. Jedino ne bi trebalo pretjerivati sa jabučnim octom (jer ja omjere sada već radim odokativno) te mi je na početku kosa djelovala pomalo suho (mislim na vrhove), ali mislim da sam tada stavljala previše jabučnog octa. Sada ga stavljam puno manje (naravno rijedim ga sa vodom) i sada mi je kosa super. Pišem ovo s jabučnim octom radi isušivanja jer vjerujem da je kosa od blajha sama po sebi već suha. Bar je meni bila takva dok sam bila plava.
2015 03 26
babylove iz dm-a, ne sadrži sulfate ni silikone, moram reći da mi je preodličan, koristim ga već godinu dana, košta samo 12 kn [:hihot] kod šampona je bitno da je bez silikona jer oni se talože na dlaku i tjeme pa može od toga kosa postati beživotna, mlitava, mastiti se brzo, prhut se pojavi...
2015 03 26
Meni ni od blajha kosa nije suha, vjerovala ili ne, sta se toga tice jako sam zahvalna, jer zbilja imam odlicnu kosu, jedino me tjeme muci u posljednje vrijeme. Tipa ujutro operem, drugi dan se probudim s masnom kosom. Prije sam imala kosu do guzice, sad sam ju odrezala do brade zbog toga jer nemam zivaca stalno ju tretirati i susiti, previse mi vremena oduzme. Zato sam se odlucila i pofarbati u nadi da ce mi to malo isusiti vlasiste, no medjutim nista. Ne stavljam nikakve regeneratore i ulja, od toga mi je kosa sva slijepljena. Ispire li ti ocat boju? Kako njega tocno nanosis, u kojim kolicinama?
2015 03 27
imam isti problem i koristila sam taj od koprive koji cure preporučuju, ali pošto radim pramenove na kosi vrhovi su mi bili jako suhi od toga šampona pa ne preporučam ako bojaš kosu da ga koristiš, ako ne bojaš kosu onda bi vjerojatno bio pun pogodak. sad sam kupila dove šampon u mulleru za oštećenu kosu i zasad sam zadovoljna. [:smijesi]
2015 03 27
Jednu veliku žlicu soda bikarbone stavim na 0,5 l vode (u bočicu npr. od vode koja ima onaj čep koji sliči na dječju dudu), dobro promućkam i s tim operem kosu. Octa stavim otprilike koliko mi stane u 1 plastični čep (npr. čep od boce 0,5 l) i to pomiješam sa 0,5 l vode u drugoj plastičnoj boci (isto sa čepom nalik na dudu). I s time ispirem kosu. Meni odgovaraju takve bočice s tim čepom jer mi je to taman dovoljan protok vode kroz takav čep da mogu oprat kosu i isprat je, odnosno da mi ne iscuri previše vode kao kada bih npr. sa bočica maknula čep. Kod sode sam primjetila ispiranje boje, kod octa ne jer sam baš obračala pažnju kakva će voda biti.
2015 03 27
Curkeeee.... Hellena lavander !!! Čini kosu guušćom, ljepšom i u mojem slučaju puno više kovrčavijom ako imate kovrčavu kosu! [:sramezljiv]
2015 06 07
1 2