Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Pužev gel - da/ne?

Da/ne? Za što sve služi? Dali djeluje? Gdje ga kupiti? Kolika cijena? :D
2015 04 08
U DM-u je navodno jeftiniji. Ne znam :/
2015 04 08
u dm-u, 35 kn, ja ga koristim svakodnevno, i meni skroz paše! ja zadovoljna! [:zaljubljen]
2015 04 08
prvi glas da ga u dm-u ima
2015 04 08
najbolje izadjite van, pokupite kojeg pužeka iz trave, pobacajte ga na facu i pjevajte im serenadu dok vam gmmizu po licu. Jeftinije je, daleko efikasnije jer dobivate the real deal tu! [:smije]
2015 04 08
A ima svašta na netu, al me zanimaju mišljenja [:zaljubljen]
2015 04 08
dada ima u dm-u tinads, mislim iskreno da nije niš bolji od onog topshop sto se prodaje za ne znam kolko para, sastojci su isti, prema tome...
2015 04 08
Ako imalo razmisljate glavom i procitate sto se u tim kremama nalazi, shvatile bi da tu nema p od puža....sve je stvoreno u labosu. Naziv puzev gel je cisti marketing. Zar vi zbilja mislite da oni u toj firmi uzgajaju puzeve, pa puste da puze po staklu, da bi sastrugali njihov "trag", pa to trpali u posudice? [:smije]
2015 04 08
ma pa naravno da nema p od puža, zato i kažem, mislim a je ovaj dm-ov za tu cijenu skroz ok, što god da je unutra meni je ok!
2015 04 08
rijetko kojima to pase...evo ova cura sto je stavila link...pise da ima kolagen (koji se dobiva u labosu)...i za sto se ono koristi? ah da..da pumpanje usana. [:znoji] Najbolje su vam prirodne stvari...shea maslac, ulje smilja i ostalo...za pravu kremicu se obratite curama s prirodnom kozmetikom. moj savjet. ima i tu na krpama.uglavnom jedna zena iz mog kvarta je kupila puzevu kremu s neta jos dok je bila 200 kn..zeni se lice osulo do bola....uzasno je reagirala na nju, a i nije smjela reci muzu da je 200 kn dala za takvu pizdariju. toliko...
2015 04 08
Probala sam gel, ali ne taj iz dm-a nego neki drugi. Koristila sam za prištiće, nije mi ništa pomogao. Sadrži veliku količinu alkohola pa ne znam koliko je to dobro za kožu.
2015 04 08
Auu..uredu, hvala, to mi je dosta [:smije]
2015 04 08
Meni niš ne pomaže, i da, svakako suši kožu, a moja ionako suha pa brus..papir [:smije]
2015 04 08
jučer mi doktorica preporučila da ga kupim zbog strija, jer je njenoj kćeri pomoglo...
2015 04 08
ne kuzim. ne zna sta je, ne zna di ima, kolko kosta, jel djeluje. al veli u dm-u je jeftiniji. dafaq [:sokiran] [:smije]
2015 04 08
1 2