Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dobar i lud su braća

dakle, javi mi se cura - želi moju torbicu ali da joj spustim cijenu, prvo joj kažem da joj spuštam sa 70 na 60, pa na 50, a kada je rekla da će platiti pouzećem i da ne zna kolika će biti poštarina moli da joj prodam torbicu za 40 kn. Na što i pristanem jer se stvarno želim riješiti viška iz ormara i znam da je poštarina putem pošte skuplja. Jučer odem poslati torbicu i vidim da su troškovi slanja još 40 kuna. I odmah joj se javim da joj kažem da je tolika poštarina da se zna pripremiti jer ni meni ne bi bilo svejedno. Kažem da ukoliko bude naručila dvije haljine od mene za koje je rekla da joj se sviđaju da ću joj spustiti cijenu za tih 40 kuna. i danas se ona javi, kaže za poštarinu, moli da joj vratim dio novca jer je stvarno previše - što i ja razumijem. Bez obzira na to što sam cijenu već spustila, pitam ju koliko bi da joj uplatim, kaže ona 40 kuna. - što znači da će torbu dobiti potpuno besplatno, i da je platila samo poštarinu a ja sam na 0 kn i bez torbe. kažem ok, šaljem novce jer mi se ne da prepirati. ali joj kažem da ću sačekati da meni dođu moji novci da budem sigurna da je ona uplatila, na šta ona kaže da će sačekati da JA prva uplatim njoj novce pa će ona uzeti torbu... mislim ono [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] pa jesam dobra i pokušala sam sve da bude koliko-toliko zadovoljna ali ne ide i ne znam šta da radim
2015 04 08
Daš im prst i uzmu ti cijelu ruku.
2015 04 08
ma ne nikako draga..ti si rekla koliko će kostati.. ovo je forsanje čisto.. ne budi luda [:vrti] ali ostani dobra [:poljubac] ne daj da ti pokvari takva situacija vjeru u ljude [:sramezljiv]
2015 04 08
znači ti ćeš njoj svojim novcima platiti torbu koju je ona "kupila" od tebe [:smije] [:smije] [:smije] bože dragi [:smije] ako je ona znala koja je cijena poštarine i sve skupa , ne vidim razloga da na toliko sniženu cijenu si joj još išla i vraćati novce, pa ko je tu lud? [:sramezljiv] [:smije]
2015 04 08
To ti je slično onim prevarama s usitnjavanjem novčanica. [:smijesi]
2015 04 08
skužila sam odmah gdje to vodi. Ali stvarno, uvijek spustim cijenu maksimalno, znala sam čak poslati artikle kada je netko rekao da stvarno nema a sviđa joj se... [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] stvarno ne znam šta bih rekla...
2015 04 08
svašta [:sokiran] [:tuzan]
2015 04 08
Nisi trebala slat bez da joj prvo kazes koliko je postarina. Imam osjecaj da ona nece ni preuzet torbu. A ako je i preuzme vrati joj 10 kn. Svi znamo da je pouzece oko 30 kn i nek se ne pravi luda. A ti se nedaj iskoristavat. Ja joj osobno nebi nista vratila. Al ak vec hoces vrati joj 10 kn [:kesi] I jos ne kuzim tu logiku. Znaci ona bi cijelu postarinu besplatno? Joj, stvarno se nedaj tak iskoristavat.
2015 04 08
Ovo je čista muljaža, pa koliko god se želiš riješit stvari baci ih u smeće zašto da se živciraš sa ovakvim kupcima, dobro ti kaže NemisCloset daj im prst uzmu ti cijelu ruku i to je uvijek tako bilo, pa stvarno za poludit, žalosno, nemoj biti tako dobra, nećeš dobro proći, spusti malo i to je to dalje se ne ide [:tuzan]
2015 04 08
ja nikada nisam slala pouzećem, jer uvijek šaljem tiskom. Ako je tako sama htjela, onda je trebala biti spremna to i platiti. Ali ja joj kažem da ću joj uplatiti novac kada budem sigurna da je uzela to, a ona kao: pa neće ona to uzet dok ne dobije moj novac. hahahahah- plaćam sama svoje stvari.. ma spuštam cijene stalno jer mi se samo želim riješiti svega :D moram se malo pokvariti [:smije]
2015 04 08
Super si kaj si joj tolko spustila cijenu, svaka čast. Ali u ove ljige s poštarinom se ne daj navući, pa negdje valjda postoji granica pristojnosti. Najskuplje slanje pouzećem, i onda se čudi
2015 04 08
A ona bit će vodi neko preduzeće..poduzetna tetka [:smije] [:smije] [slika:6c51352b-37d3-47d9-83d2-249476453ac9] biži ća
2015 04 08
tek sam sada pogledala njen profil, nema niti jednu povratnu [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 04 08
ninasplit ovaj ti je dobar ha, ha [:smije] [:place] [:smije]
2015 04 08
Pa naravno da nema ženska došla na krpice misli da se tu dijele stvari i još joj se plaća poštarina prema želji [:vrti]
2015 04 08
1 2 3 4