Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Posta paketi

Ovako cura mi je poslala paket postom obicno prije 8 dana, paket jos nije stigao, danas je bio posar i jos uvijek nista.. Kako da provjerim gdje je paket zapeo? Vjerujem da je poslala jer se jednako kao i ja angazirala u trazenju i ima dovoljno povratnih da nemam razloga sumnjati u istinitost. Imate kakava iskustva kako da to rijesimo?
2015 04 09
obicno se draga , malo duže ceka , doci ce ti ako ti je poslala . tako je bilo s mojim . [:smijesi]
2015 04 09
ako je poslano obično ništa nećeš saznati nažalost.. [:vrti]
2015 04 09
Ako je poslano obično, onda nema nikakvog traga o slanju paketa (pod tim mislim na šifru za praćenje) i takvi paketi su, ako su uopće i poslani, uvijek podložniji ''misterioznom nestajanju''.
2015 04 09
zovite postu jedna i druga. mogao bi se iznenada pojaviti. sretno, u svakom slucaju. [:smijesi]
2015 04 09
ako je obično, nema garancije da će doći, pošto nema nikakve šifre za praćenje nažalost, preostaje samo čekati da dođe, ako dođe. Zato uvijek pakete slati s preporukom [:smijesi]
2015 04 09
Nikako, ako je obicno..moze biti da kasni radi proteklih blagdana [:smijesi] ..a ako ne stigne, nema pomoci posto je obicno slanje! [:tuzan]
2015 04 09
evo i meni se isto desilo, uplatila sam curi da mi pošalje preporučeno a ona poslala obično [:znoji] isto već danima ništa.. baš sam jućer išla do pošte pitati i kažu ako je obično.. zaboravi... nema potvrde, ničega... [:place] [:tuzan]
2015 04 09
stars606 koliko dugo cekas?
2015 04 09
I meni se ista stvar događa :( Već 10 dana ništa od mog paketa :(
2015 04 09
ja sam poslala proslu srijedu obicno i jos uvijek nekim curama nije stiglo. nekima je. mrzim slati obicno i nikada ne saljem ali posto sam slala pakete curama koje su pobijedile u nagradnoj igri, imala sam 10 paketa za poslati i platila postarinu 45 kn obicno [:tuzan] [:sramezljiv] nadam se da ce ti stici [:smijesi]
2015 04 09
10 dana i evo upravo sam joj napisala poruku da mi pošalje uplatu nazad ne kažem da cura nije posla, no iskreno tko mi garantira da je [:znoji] ja sam uplatila za preporučeno, a ona tako nije poslala (ne znam zašto) [:sokiran] kada sam već tako uplatila kaže da je imala dosta paketića pa se zbunila.. čekala sam evo danas 10 dana.. da je pješice išlo došlo bi.. kuda sam došla na par dana ovdje u gužvi sam totalnoj, no bila sam da pitam i naravno oni me gledaju , što ja želim kada nemam ni potvrdu ni išta.. pitala sam curu jel' ima barem kakav račun ili što.. nema... [:znoji] eto sve je glupo ispalo.. a ustvari najviše mi je zbog te stvari jer sam je kupovala za nekoga i već rekla da je uplačeno i doći će prije blagdana a ono ... ništa [:vrti] [:place] sada se osječam kao da sam lagala tu osobu [:place]
2015 04 09
Onda je ocito sad vec do poste.. vjerojatno su se pogubili zbog blagdana.. [:frustriran]
2015 04 09
ma hoce stice ce , samo sad je gužva , zbog uskrsa , doci ce ne brini te se drage moje . [:poljubac]
2015 04 09
stela456 moram se nadovezati, no kakva gužva? ajd' dan..2..4...pa i tjedan.. no tko više šalje razglednice i sl.. rijetko tko.. dakle zbog toga nije, jedino zbog blagdana no kažem prošlo je 10 dana.. no mene najviše ustvari "smeta" što cura nije poslala onako kako sam uplatila, jer da je sada bi ona imala potvrdu i imale bi s čim otići na poštu ovako s čim? kome.? [:znoji] ispada pojeo vuk magare , a ja se osječam ko' budala jer sam već rekla za to [:tuzan] [:place] [:ljut]
2015 04 09
1 2