Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Europa 92 pomoc

Drage krpicarke,prije par mj sam poslala zamolbu za posao u Europu 92..Prosli tj sam imala raz koji je super prosao.. Posao sam dobila iduci tj pocinjem.. Jakoooo sam sretna bila,treba mi posao i trazim ko idiot vec 2god skoro i napokon se nest pojavi.. Onda mi frendica veli procitaj si forume i ostadoh u soku.. Cijeli dan nemrem sebi doc.. Jel stvarno tak lose tamo jos uvijek ili? Mislim naravno da cu otic raditi,ali ti forumi su me stvarno uplasili.. [:boji] [:boji] ako neko nesto zna pisite dobro bi dosla svaka pomoc.. [:tuzan] (ispricavam se ako se je tema vec bila) hvalaaa
2015 04 10
neznam kak je tamo,al svakako probaj pa ces vidjet jel ide il ne [:smijesi]
2015 04 10
Pusti ti forume ljudi svašta pričaju i što je i što nije, probaj sama pa ćeš vidjeti pogotovo ako si ovako dugo tražila posao i meni su svašta govorili pa to na kraju uopće nije istina, ako si se ubedirala zbog foruma onda stvarno nemam riječi [:smijesi]
2015 04 10
Svakako..ali stvarno sam ostala u soku komentarima koje su djevojke pisale,ni jedna nije napisala nesto pozitivno
2015 04 10
Ma nisam se toliko ubedirala koliko sokirala i prepala..naravno to me nece sprijeciti da pocnem raditi..samo se nadam da nije takoo
2015 04 10
Gdje ćeš raditi? U dućanu ili u upravi?
2015 04 10
Radila je i moja frendica tamo....i krenula je sa istim stavom pa ne može biti toliko loše, no na kraju se ispostavilo da je bilo koma....Nema na wc, nema gableca, plan se mora ispuniti, nenajavljene kontrole, neprijateljska atmosfera na poslu.....
2015 04 10
U ducanu..
2015 04 10
Možda nije u svakom gradu i dućanu isto, puno ovisi o kolegicama, kako naleti..
2015 04 10
Meni su na forumu napisali da bolje da sam doma itd..popljuvali i mene i posao. Ali ljudi rade svašta za manje novce. U kc u 92 su cure uvijek nasmijane..pa valjda nije tak strašno..
2015 04 10
Zahtjevno je, moja frendica je radila i dosta joj je psihički teško bilo, stalno nešto uči, testiranja, ovo ono, radi od jutra do sutra svaki dan, plaća nije baš nešto, ali ti razmisli je li ti bolje sjediti doma za 0kn ili trpiti takav posao za plaću...
2015 04 10
Samo hrabro, ja sam zavrsila skolu i nakon godinu dana nasla posao (zavrsila sam gimnaziju i nazalost nisam mogla na faks zbog financijskih razloga), firma je uzasna, placa mizerna kolege pokvareni i trpim tamo vec godinu i pol, ali barem sakupljam iskustvo i trazim novi posao. I drago mi je kad netko kaze da sam očeličila tamo, barem ces cijeniti kad nades nesto normalno. Sretno!
2015 04 10
Hvala na savjetima svima [:smijesi]
2015 04 10
moje iskustvo od prije 4 godine... - ne preporučujem .. užas živi [:frustriran]
2015 04 10
Svakoj firmi se može dogoditi da se nađu dva-tri nezadovoljnika, međutim ako baš svi imaju samo negativne komentare- onda tu po logici nešto ne štima. Nažalost poprilično sigurno. Čisto sumnjam da se čitav internet udružio iz čista mira da ocrni Europu92. [:tuzan] Heroina 13 ti je to jako lijepo rekla. Odvagni što ti se više isplati.Sjediti doma za 0 kn ili trpjeti koliko možeš. [:sramezljiv] U svakom slučaju, sve najbolje i sretno. [:smijesi]
2015 04 10
1 2