Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Živa je.......

I brdo, pitanje je bilo u smislu gdje je Ivančica, tj.što se desilo, zašto se ne vraća?
2015 04 13
predobro mamamirna [:smije] [:smijesi] ...ono, uši mi se tresu od straha [:jezik] [:hihot]
2015 04 13
A tko je mamamarina... [:sokiran] .... I mogu li se ikako obnoviti teme rasprodaja,zamjena,tražim...jer one su od prije tri tjedna...ako se ne varam...i mogu li se te teme češće objaviljati da si možda netko nešto i proda ovdje..
2015 04 13
Ja zelim odgovor na svoje pitanje..o zamjeni za Ivancicu...te zasto nije nista javljeno! I zanima me dali je reklamiranje dozvoljeno(posto se ne blokira na forumu) i postavljanje slika sa neta, i svaceg ostalog(posto se isto ne brise)?
2015 04 13
ja imam jedno pitanje za admina vezano uz temu koja je ranije danas postavljena tko vodi FB stranicu mojekrpice.hr? i je li moguce da se na toj stranici zapravo promoviraju stvari koje aktivni clanovi prodaju, a ne stavljaju random slike sa neta jer to stvarno nema nikakvog smisla? neka onda to bude neka modna stranica, a ne FB stranica krpica...
2015 04 13
Ivancica vise nije mogla ni htjela sa nama? Ili je dobila otkaz sto se previse trudila? Hmm
2015 04 13
Činjenica je da sam ja zbog gubitka svog profila bila tužna,ali sam bila ljuta i šokirana činjenicom da odgovor moram tražiti preko foruma i dići seljačku bunu da dozovem ljude koji bi tu trebali biti svakodnevno.
2015 04 13
Mamamirna upravo si krstena opet haha [:hihot]
2015 04 13
Ok Alala, ali mislim da necije osobne razloge, admin nece javno iznositi...nema je vise i to je najzalosnije! Bitno je dali cemo dobiti zamjenu kao ona..ili nikakvu..ili nekog tko ce imati profil za ukras!
2015 04 13
IvanaH ja mislim ono drugo! [:smije]
2015 04 13
Izgleda da si moramo sami sebi odgovarati na sva pitanja,ili međusobno...ajd dobro [:hihot]
2015 04 13
Laku noć svima.... [:smijesi]
2015 04 13
Ode blogerica pavat uz svoje svjećice u sobici [:smije] [:smije]
2015 04 13
Evo adminka je već nestala, čim je postalo nezgodno [:smije]
2015 04 13
Vidim Ivana! [:smije] Niko važan kaktus1308, u svakom slučaju niko važniji od tebe,svi smo ovdje isti.
2015 04 13
1 2 3 4 5 6 7