Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Živa je.......

Me ja nemam takav stav...i nastojim postovati sva pravila ove stranice! Nego vidim sto ce se dogadati, ako netko ne bude prisutan cesto kao Ivancica!
2015 04 13
Zato i treba postojati administrator koji će svakodnevno biti prisutan! niko ne traži dodatnog administratora već jednog posvećenog svom poslu!
2015 04 13
Pa korisnici bi trebali paziti na to što rade. Mojekrpice su community i što se prije svi počnu tako i ponašati, to će prije biti bolja situacija. Naravno da je moj posao da korigiram one koji krše pravila, no zajednica funkcionira na način da se svi trude, a ne samo neki i da se ne krše pravila namjerno. Probat ću srediti da se pravila izlistaju negdje gdje je vidljivo svima još više. Bilo bi, naravno, bolje da ima više admina, no na to ne mogu utjecati.
2015 04 13
Iskreno, meni bi bilo bolje da admina onda ni nema, nek bude anarhija i nek sve bude dozvoljeno. Hoćete se reklamirat? slobodno. Hoćete krive tegove? ajde. Hoćete prodavat mobitele? prodajte. A ne ovako da se admin pojavi jednom u tjedan dana i onda trenira strogoću...Sorry admine, ali ako je ivančica sama uvela reda ovdje, nemaš nikakve isprike za to što ne radiš svoj posao. I posao ti nije težak, bez obzira koliko nas ima.
2015 04 13
I zaista nije važno zove li se on Ana,Mara ili Jure..bitno je da se odazove kad ga pozovu! ili još bolje da toliko ažurno pazi na stranicu da ga ni ne treba zvati!
2015 04 13
I da, to da smo community štima jer postoje cure koje se pridržavaju pravila. Ali svaki community ima organe reda koji rade na tome da se pravila ne krše. Usporedbe radi- jedan grad je community...kako bi to izgledalo da policija izlazi na teren jednom tjedno ili na svaki 18. poziv? Loše! ista stvar je i sa bilo kojom web stranicom/ forumom.
2015 04 13
NEZNAM samo kako ce se na jednim "krpicama" postovati pravila bez nadzornika , kad ce uvijek biti onih koji ce namjerno,ili samo zato sto su novi, pa eto prekrsit to pravilo ili zato jer im je nesto "hitno" Pa bi nas nekolicina trebala pokusat odrzat red i sto. zasto. Ne kontam
2015 04 13
Slažem se u potpunosti sara! Zato i tvrdim da na 2 milijuna artikala i 140000 korisnika bi zaista trebalo biti više od jednog admina.
2015 04 13
već sam prije par mjeseci počela blokirati one koji su prekršili pravilo i nakon što su bili upozoreni na to (tipa krivi tagovi, slike s neta), nastavit ću u tom tonu.
2015 04 13
Mislim da vi naprosto ne želite priznati da svoj posao obavljate neprofesionalno i površno
2015 04 13
Naravno da treba...ali s obzirom da je ivančica SAMA uvela reda na forumu, to ti je jaaako, ali jako loše opravdanje postalo i viđeno je da ti ne drži vodu...Na kraju krajeva, prođe po 3 dana da se ne pojaviš ovdje. Koji je izgovor za to?
2015 04 13
ivančica je volontirala i bila je tu stalno jer je mogla, ja nažalost nemam tu mogućnost. ne bih više raspravljala o ovome jer biste jedino mogli shvatiti kad bih iznijela neke činjenice koje su privatne i poslovne, a to ne smijem.
2015 04 13
i svaka čast ivančici, bila je od velike pomoći i da je bar mogla ostati ne bi bilo sretnije osobe od mene također bila bih najsretnija da se situacija promijeni i da ja mogu biti ovdje 24/7 [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 04 13
Prateći učinkovitost,pitanje je bismo li i mi bili najsretniji!
2015 04 13
možete sve ostale upite uputiti u inbox, hvala i laku noć
2015 04 13
1 2 ... 5 6 7