Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

gdje nam je Ivančica???

Gdje nam je aministratorica-na sve strane pršte reklame-pravi kreativni nered, baš mi fali [:jezik]
2015 04 13
otišla je. neće se ni vraćati [:tuzan]
2015 04 13
Ifkica otišla do Erike na izlet [:hihot]
2015 04 13
Ubuduce postoji samo administrator!
2015 04 13
evo s jedne teme: Administrator , prije 15 sata prijavi | ↑ Ivančica se neće vratiti.
2015 04 13
Meni je čudno da se Ivančica nije ni pozdravila [:tuzan] Al me šokiralo ovo: 914 Administrator , prije 12 sata prijavi | ↑ ivančica je volontirala i bila je tu stalno jer je mogla, ja nažalost nemam tu mogućnost. ne bih više raspravljala o ovome jer biste jedino mogli shvatiti kad bih iznijela neke činjenice koje su privatne i poslovne, a to ne smijem. Jedina osoba koja je ovdje nešto radila je volontirala????? Trebala joj je adminka prepustit svoju plaću pa možda ne bi otišla.
2015 04 13
Šteta što je dobila nogu/dala nogu..bila je najsposobniji cvjetić do sad na krpicama [:tuzan]
2015 04 13
dunja gdje je tema gdje je napisala da se nece vratiti?
2015 04 13
Zato ako ne mozes to raditi, das oneme ko moze...a ne u isto vrijeme 3 posla, normalno da se ne stigne!
2015 04 13
Istina Brdo, al kaj kad Erika želi samo ovu adminku i nijednu drugu.... Bit će da je uvjet za rad na Krpicama nerad i nesposobnost [:smije] Tko zna, možda je Ivančica bila debelo prekvalificirana i savjesna za ovaj posao što se Eriki nije svidjelo pa je morala otići....
2015 04 13
[:smije] [:smije]
2015 04 13
Tocno to, zena je tako vrhunski radila, bila postena i covjek iznad svega, dizem joj kapu! [:sramezljiv] Administrator treba biti primjer...zato vidimo sto se svakodnevno dogada..ignore poruka u inboxu i na forumu mi je top 1..Ivancica je svakom odgovorila..plus opet vidim more slika sa nete izmedu ostalog..i ona tema brisanje artikala kod korisnica neprijavljenih dulje od 6 mj- dali je ista obrisano otkada nema nje?
2015 04 13
Jedino kaj je obrisano od kad Ivančice nema su adminkine povratne jer za to uvijek nađe vremena.... [:ljut]
2015 04 13
Elena ća je bilo?! [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 13
Tko zna, možda je Ivančica bila debelo prekvalificirana i savjesna za ovaj posao što se Eriki nije svidjelo pa je morala otići.... ovome se smejem [:smije] a moramo se smijat jer je ovo jako smiješno sve [:place] [:kesi] [:smije] [:jezik] [:pospan]
2015 04 13
1 2