Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Balzam od maslačka -DIY-

Maslačak me uvijek iznova oduševljava svojom jednostavnošću i ljekovitošću. Može se koristiti na više načina, a jedan od njih je i balzam cvjetova maslačka. Evo kako sami , na jednostavan način možete napraviti svoj blazam [:smijesi] Cvjetove maslačka treba brati na čistim , nezagađenim područjima, daleko od prometnica i obradivih poljoprivrednih površina. Balzam maslačka pomaže kod: - suhe , grube i oštećene kože, - bolnih mišića, -upaljenih zglobova zahvaćenh artritisom
2015 04 14
[:poljubac] [:sramezljiv]
2015 04 14
Nimalo komplicirano, a ovakav način izrade se može se primjeniti na gotovo sve biljke. [:kesi]
2015 04 14
Jedna zločesta baba na fejsu misli da je popila svu pamet svijeta , prodaje maglu ljudima, pa odlučih pobacati jednostavne recepte van [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 14
Svaka čast [:kesi]
2015 04 14
Draga NomadOrganic,baš danas razmišljam o maslačku jer ga imam puno u vrtu, prije godina sam pravila med od maslačka,imala sam recept, odlican je za bronhitis,mojoj djeci je pomogao,sad bi ga opet pravola samo nemam recepta,dali ti znaš omjer koliko šta ide,hvala [:zaljubljen]
2015 04 14
Odlicno
2015 04 14
vrhunski! taman idem brat biljkice van za rucak pa cemo i kojeg zutog komada ubrati ;) [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 14
jao, baš ti hvala što si nesebično podijelila recept [:smijesi] svaka čast [:smijesi] [:smijesi] [:poljubac]
2015 04 14
Kaže frendica daj je našla podatak da je dobar i za mazanje hemoroida. Napravila je suprugu pa sad testira. Čekamo rezultate, što će suprug reći [:hihot]
2015 04 14
može link od žene koja prodaje na facebooku...
2015 04 14
ne može, nažalost jer me blokirala nakon što sam joj poslala recepte. [:smije]
2015 04 14
bravo Nomad + hvala ti na svemu što s nama dijeliš [:smijesi]
2015 04 14
@rechnerica c/p recepta sirup maslačka: "200 cvjetova se prokuha u litri vode 15 minuta, zatim se procjedi u lonac u koji se prije stavi 2 kg šećera i kuha još pola sata - u vruće se doda sok 2 limuna i sipa u staklenke i odmah zatvori." ja bi svakako smanjila količinu šećera ili ga zamjenila s medom...
2015 04 14
[:poljubac]
2015 04 14
1 2