Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi sa traženjem posla?!

Dakle šaljem zamolbe stvarno svuda i nikako naći posao...Ima li još tko, tko pokušava tražit posao ali totalno bezuspješno ili vi koji na svu sreću radite da nam kažete kako ste došli do svog posla ( i mislim na slanje zamobli, razgovore i to ;))....Što se nebi trebalo govorit na razgovorima i tako =)... Hvalaaaa =)
2013 03 11
hej.. i ja sam u istoj situaciji.. jedino što me nervira je to što ne odgovaraju.. Hvala Bogu svi sad imaju one templejtove pa neka šalju svima isto.. a nas u hzz uče kako pisat zamolbe i cv ali mislim da bi trebali njih naučiti odgovarati na iste.. sutra imam razgovor pa ćemo vidjeti [:zaljubljen]
2013 03 11
neiscrpna tema.... naravno, zamolba mora biti uredna i lijepo složena, GRAMATIČKI ISPRAVNA. to je jako bitno. Na razgovoru, kada te pozovu, nikada ne smiješ govoriti protiv svog bivšeg posla ili šefa. nego baš suprotno. kolko god mrzila bivši posao, moraš o njemu lijepo pričati kao da si cijenila to što si radila zato što si naučila to, to i to... a skoro sve nas pitaju sto smo radili prije i da pričamo o bivšem poslu. vedra, nasmijana i pozitivna moraš biti. to poslodavci jako jako vole....
2013 03 11
5rica87 sretnooo na razgovoru =)...Mene isto nervira to neodgovaranje...pa da se bar upristoje odgovorit i reći "žao mi je neodgovarate nam, neželimo vas zaposlit bla bla bla"...ali nikad ništa -.-...
2013 03 11
a hvala :) mislim nije mi panika jer u petak počinjem na drugom radnom mjestu raditi.. di radim vec godinama ali mi ne cijene stručnu spremu... a u međuvremen samo šaljem molbe.. i eto od 20 poslanih 1 odg... gamad [:frustriran] [:hihot]
2013 03 11
Konstantno slanje zamolbi,ali odgovora od nigdje,a na prošlom poslu sam dala otkaz zbog neplaćanja [:place]
2013 03 11
od kad sam zavrsila skolu doma sam dvije godine. mlada sam, nemam iskustvo niko me nece [:frustriran] do sad sam poslala oko 250 molbi kolko se sjecam (uzalud) jedino sam mjesec dana radila posao iz snova na crno i uzalud sam se nadala da budem ostala [:tuzan]
2013 03 11
Ja sam završila školu prošlo ljeto i od onda tražim posao, šaljem molbe itd, isto nikad odgovora...Svi traže iskustvo, a kako ga dobiti kad nas nitko neće zaposliti? I sad sam slučajno vidla da strinina kolegica tražim radnicu i pekari pa sam dobila taj posao preko veze. Jedino tako se i može danas. Ima možda ko iskustva s tim poslom?
2013 03 11
2 godine na burzi, šaljem molbe po 5-7 njih tjedno ovisi kako ima oglasa, odgovore od poslodavaca mogu samo sanjat..išla sam na razgovor za posao kojeg nema,navodno su poslali več ljude na obuku a nama(30 i nešto ljudi,koliko nas je došlo) mogu ponuditi nešto drugo kao i tako..katastrofa živa di god se okrenem...a da ne pričam kako mi je brat magistra strojarstva također nezaposlen..'bem ti državu!
2013 03 12