Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kopije, fejkovi !

Sto je s korisnicima koji prodaju fejkove pod "original" ? Njih se isto prijavljuje ili?
2015 04 14
a ne znam . ja baš gledam ove air max, kao original za 450 a naručuju se i čekaju 2 tj. a cura nema puno povratnih. čekam da vidim dal će koja naručiti [:hihot]
2015 04 14
Nego sta nego prijavljuje...laze o proizvodu...isto da napise novo, a tebi dode iznoseno sa rupama i sl...
2015 04 14
kako znati je li kopija?
2015 04 14
original prepoznaš po broju, npr. za maxice upišeš broj s tenisica u google i onda ti google izbaci sliku baš tvojih patika.... a 450 je previše za nešto fejk... ja san svoje kupila za 600 u tenisice hr. kad su bili popusti, razlika je u 150kn a kupila sam original...... ne isplati se ništa fejk kupovati jer ne traje....
2015 04 14
aa vjerujem da, al ova je navela original, pa mi je to čudno
2015 04 14
Kako se ne boje naručivati fake-ove?Carin, kazna itd...ja ne bi mogla spavati dok ne dođu [:frustriran]
2015 04 14
Koliko tek proizvođači zarađuju na kopijama, kad original tenisice koja u nas dođe 100 eura kad izađe iz tvornice košta 1euro. Da, dobro ste pročitale [:place]
2015 04 14
Luchia, dal svaka (svaki par) ima svoj broj, ili svaki model svoj broj?
2015 04 14
Ja sam konkretno nasla fejk mac ruz , korisnica je napisala da je original i da je dobila za poklon. Mislila sam mozda da su njoj rekli da je original a da se ne kuzi pa sam joj poslala poruku da joj kazem da je fejk da ju netko nebi optuzio da je prodala fejk pod original. Pitala me kako da prepozna original? ja sam joj objasnila ali nije makla to original u naslovu [:ljut]
2015 04 14
Alala66 .. da, svaki model ima svoj broj [:smijesi]
2015 04 14
Ima tema za prijavu fejk proizvoda, nista drugo se ne moze napravit jer adminka kaze da bi svatko trebao iskreno opisat proizvod i da se po slikama tesko moze znat jel fejk ili ne....
2015 04 14
ja sam radila u nike dućanu............ svaki model tenisica ima svoju šifru ... prvi dugački broj je šifra modela a ovaj broj iza crtice označava boju modela.... tako da ista šifra može biti ponavljana kad je isti model u pitanju al zadnji je drugačiji ako nije ista boja.........
2015 04 14
tako je i s nike odjećom isto.... svaka majica, trenirka itd... ima svoju šifru tako da i za to možete znati da li je original ili ne.......
2015 04 14
Lažno reklamiranje i prodaja...jednako prevara
2015 04 14