Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

da li bi vi.........

dakle, mene baš zanima da li bi vi kupile ovdje nešto što je recimo puknuto npr.tenisice , otpalo pola đona al je oriđiđi pa eto... ili sunčane naočale kojem je jedno staklo puklo i tak dalje..... ja se ne mogu načuditi da to netko uopće prodaje i još više onom tko bi to kupio......... naletim na naočale original nabijena cijena bez obzira što je staklo puklo po cijeloj sredini znači velika crta od do.... zar će to netko kupiti i nositi tako samo zato jer je original? wtf?
2015 04 15
[:smije] [:smije] i mene to zanima [:hihot]
2015 04 15
svaka roba ima svog kupca.. ja osobno ne bih, ali postoje ljudi koji pate od originala pa kakav on bio [:hihot]
2015 04 15
Eto....baš si gruntam po tom pitanju , dal da poslikam , i metnem u prodaju jedne tenesice od klinca. Inače , tene su marke Supra , plaćene 700 kn , kvalitetne , al guma je na jednoj napukla , onak nekih pol centimetra, doslovce sitnica , iz aviona se ne vidi al vidim ja i znam i naglasila bi sve to u oglasu al nekak mi je neugodno. Nisam pametna... [:sramezljiv] I sama sam se nagledala sveg i svačeg kaj prodaju mrtve hladne...no...nismo sve iste.. [:vrti] [:smijesi]
2015 04 15
Pa recimo ray ban se cijeni i zbog okvira i ljudi kupe pa promijene staklo možda iako ako je neka velika cijena takvih naočala mislim da je isplativije kupiti nove [:hihot]
2015 04 15
..ja osobno ne... [:vrti]
2015 04 15
Ja isto ne mogu virovat sta ljudi stavljaju u prodaju i ne mogu se dovoljno nacudit.. i kad stave akcija sve po 10 20 kuna a on krpe za brisat pod.. Sta ce to ljudima bez obzira sta je 10 kuna ako je staro,razvuceno istrošeno. Nije mi to jasno. [:ljut]
2015 04 15
ma ajd da stave neku simboličnu cijenu ja sam naletila na konkretno naočale kao original i tako to staklo cijelo stvarno puknuto cijena ni manje ni više 500 kn... zar će netko dati zbog okvira i mjenjati staklo poslije 500kn... svaka mu čast [:kesi]
2015 04 15
Da, bas, dobro da si postavila to pitanje...radije bi da je kinesko, a novo, nego ofucanu marku...i jos kad vidim ispod napise...puno placeno, 3xvise-a ono artikal ni kontejner ne bi primio!!!
2015 04 15
Pa da baš to..da je neka mala cijena pa da se opet i sa staklom dobije povoljnija cijena od novih al da je cijena neka kao u dućanu hahhaa sumnjam da bi itko kupio
2015 04 15
onaj tko ima lovu ode u dućan i da lovu za original ako to već želi....... a danas ima fakat kopija čudo jedno pa bolje onda kupiti kopiju bar je novo,,,,,, ako već mora pisati da je marka neka a nema se love [:kesi] baš sam dosta toga vidila... ne znam stvarno.....
2015 04 15
najviše me iritira prodaja kozmetike koja je bila otvarana i trošena, ono prodajem pol ruža ili maskare... svi imamo svoje bakterije i svakakvu boleštinu možeš pokupiti na taj način,,, vrlo neodgovorno ponašanje onih koji prodaju, a još više one koje kupe takve poluproizvode... [:sokiran]
2015 04 15
Naočale ne bih, pogotovo ne te markirane jer one baš zbog stakala i vrijede...Ali tenisice bih, uz pretpostavku da im ne otpada džon naravno [:hihot]
2015 04 15
ja baš pričam o velikim oštećenjima. ne sad ima malu rupicu iznutra i tak neke sitnice koje ne ne vide baš....... jedna stavi starke valjda nošene stoljeće, pukao je džon dobro da petom ne stružeš po asfaltu ........ al je to original i onda to prodaje....... ne kuužim..........
2015 04 15
pa bih za pristojnu cijenu, al ni ja ne razumijem to nabijanje cijena. mozda sat originalni za neku normalnu cijenu, al to raznosene tene, okvire od cvika [:hihot] pa nide veze [:hihot]
2015 04 15
1 2 3