Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

da li bi vi.........

Meni ne smeta tko što stavlja dok realno i iskreno napiše kako jest, pa tko voli nek izvoli..Al kad stave neku iznošenu , ofucanu marku i kao očuvano, pa ispadne da nije za pod obrisat..onda još kao Pa za te novce ??? Pa marka i sl..... Dakle, ne procjenjivat sam tko što želi i zaslužuje za koje novce, već reci kako je pa nek ljudi sami odluče...
2015 04 15
ili ono dior rumenilo raskopano od koristenja, ne moze se ni kistom vise pokupit, cijena pola novog, jer kuzis dior je
2015 04 15
Mhm, upravo sam gledala starke koje su skroz razvaljene, ne vrijede više od 30kn, ali cijena je nelogična..Uz objašnjenje: "očuvane, ali mogu još". I još cura napiše da su jedva vidljiva oštećenja, a ono cijela peta ispada...Ha čujte [:sramezljiv]
2015 04 15
ta rečenica 'mogu još' [:smije] [:smije] sad jel mogu dan il godinu [:hihot]
2015 04 15
Meni se končić izvuče pa poklanjam umjesto prodajem [:place] [:place] [:smije] [:smije]
2015 04 15
A opet u drugu ruku, javila sam se curi isto za malo oštećene starke i super mi je i iskreno rekla da je to poprilično oštećenje. Ali ona traži sasvim u redu cifru za njih, ne neku bijesnu jer su original.
2015 04 15
Mybalm,,, ali to je Dior [:hihot]
2015 04 15
A šta sve na fb-u naiđete....šampon za kosu, ima još za dva tri pranja...mijenjam čokolino za original starke [:smije] [:smije] Nek se ne uvrijede korisnice ako se možda prepoznaju, al već se dugo ne nasmijah tako - uveselile ste mi dan [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 15
I, jel kupite oštećeno?
2015 04 15
kupila sam debelu zimsku jaknu sa cijelim poderanim džepom iznutra, nikakva marka, 200 kn, i evo traje drugu godinu, ne bi ju mijenjala za ništa!
2015 04 15
ana, daj mi, molim te, pošalji neke grupe s fejsa ako ti nije problem, uvijek negdje skopiram link pa ga izgubim [:sramezljiv]
2015 04 15
Hvala ti puno [:poljubac]
2015 04 15
Ne znam dal otvaraju linkovi, ako ne ćemo na neki drugi način. Ima ih još brdo, ove što sam poslala su aukcije na kojima ne morate pristati na ponuđenu cijenu i to meni nekako najviše odgovara. Ako treba ću stavit linkove i od ostalih :)
2015 04 15
ma ne treba, pogledat ću ovdje jel mogu upikirat kakve starke, a da nisu miljun kuna [:zaljubljen]
2015 04 15
ananarelaciji kako ide prodaja na faceu,jel bolje nego ovdje? Ja isto nikako ne mogu upsati u tu grupu,treći link
2015 04 15