Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

jel to skupo???!! :D :D

Nikad prije, osim šišanja, nisam bila u salonu na bojenju kose, obično mi je majka radila jer je expert za to. Več sam 6 -7 godina crnokosa, i napokon sam se odlučila na blagu nijansu crvene + balayage stil i za 200 kn će mi ženska skratit vrhove,ofarbat kosu + balayage+ njihove boje za farbanje ,i balayage, i feniranje na kraju. Totalno supeerrr!!!Sad se samo bojim kak će to na moju tamno smeđe-crnu kosu ispast! [:sramezljiv] [:sramezljiv] I mislim si, kakav stil da nosim na tu crvenu kosu?! hahaha malo sam si sva smotana!!!! [:smije] [:smije] [:smije] [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 16
Nikad čula da je netko uspio prebojati crnu boju. Sretno! I premalo love mi je za sve to, iskreno [:hihot] Javi ishod [:zaljubljen]
2015 04 16
kod koga ides na kraju? to je super jeftino inace
2015 04 16
da zato kažem da mi bude sve to za samo 200 kn napravila, inače,poznavajući ženske u salonu, fenomenalno rade, dvije mlade cure, i ko god ode k njima prezadovoljan je, a i dosta su jeftine kad su tek otvorile salon. Inače, ne smeta mi odsjaj crne,baš naprotiv, mislim da će odlično napraviti. Naručena sam idući četvrtak. Bude i slike! [:jezik] [:jezik]
2015 04 16
zEEkAY idem kod Simone, onaj novi salon kod Orinoca, kak se ide na Podravkino parkiralište,el znaš??
2015 04 16
mene prijateljica oplela 340kn za to sve na kratku kosu....skoro sam pala sa stolca...kao frizura ide u farbanje,ali matematički nije tako ispalo.... [:vrti] sretno [:smijesi]
2015 04 16
ja sam uspjela prebojati crnu i to također sa crvenom...nije se odmah sva crvena vidjela već je ispiranjem izbijala...a sad se rješavam i te crvene sa pramenovima mene je bojanje izrasta+bojanje dužine+pramenovi+preljev+pranje kose+maska+šišanje+feniranje koštalo ravno 200,00kn. Imam kosu do pola leđa.
2015 04 16
Pa i nije tak jeftino. Kod nas u kc je 220 kn otprilike na dugu kosu.
2015 04 16
Jako dobra cijena za to sve [:smijesi]
2015 04 16
AlmondBlossom ja ti imam kosu do guze skoro, i šišat će mi oko 4 cm, samo da mi vrhove osvježi,nebi više od toga
2015 04 16
hah nemam ni pojma da je neki salon tamo :P ja idem kod darka u formu vec neko vrijeme pa nisam na ti sa ostalim salonima toliko. osim ovim razvikanima :)
2015 04 16
I ja idem kod darka. Ali samo na farbanje. Nisam vec dugo bila. Ali kad sam se farbala iz plavog u smedje platila sam 220 kn, na dugu kosu. S sisanjem, frizurom i svim.
2015 04 16
Salon od Simone je tamo na uglu onog ogromnog zavoja gdi je pekara klas, i dođe se na prve semafore i odma s desne strane je skretanje za orinoco, lijevo je pikova dama. Na tom čošku desno je nekad davno bila videoteka tropicana. E sad je to novi salon. rade dvije cure Simona i Kristina. Sajmon je vlasnica! [:smije] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 16
ahaaaaaaaaaaaa... znam znam. vidjela sam salon :)
2015 04 16
Cure iz Koprivnice kako je u toj Formi? Tko radi sve i jel se dobro razumiju u posao? Kako se cijene krecu? Ja planiram promjenu boje kose pa me bas zanima [:smijesi]
2015 04 16
1 2