Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nervira li vas kada korisnice ne citaju 'o meni', tj procitaju pa ne postuju?

Meni je to uzas [:vrti] Ono, u opisu mi je prva stvar 'zamjene - ISKLJUCIVO OMILJENI, nazalost nista drugo', a svako malo kad mi dodje upit bude u stilu 'zamjena?' Bez pozdrava, odzdrava i slicno.. Stvarno ne razumijem kako ne procitaju. A imam 1,5 stranicu omiljenih, nes ti problema za prolistati.. Stvarno vise nije ok [:place]
2015 04 16
Naravno da me nervira,ako vidim da curi piše da ne želi zamjene neću joj slati upit. Ima ih puno koje se prave glupe [:kesi]
2015 04 16
jednostavno ne odgovaraj...
2015 04 16
Mene nervira kada nekom piše NISAM ZA ZAMJENE pa se javi za zamjenu,malo ironično.
2015 04 16
ITEKAKO
2015 04 16
Da, o meni svi ignoriraj ja se zahvalim na ponudi za zamjenu i doviđenja [:znoji]
2015 04 16
Maara uzas eej Da Garfilde, i onda otvorim profil a ono djecja odjeca i dimije od babe Sad sam postrozila opis pa valjda nisu toliko bezobrazne da mi jos upita takvih salju Jelena tak je.. To je bezobrazno. Kao da govori 'mene vasa robica n zanima ali je moja najbolja pa ce je svatko htjeti.'
2015 04 16
Ja sam vise odustala od pristojnosti.. Nije pristojan onaj tko ne cita moj opis, zasto bih ja bila pristojna? Pa na upite 'zamjena?' Odgovorim s 'kupnja?' Ili 'Ne, izvolite procitati moj opis, hvala lijepa.' Ne bi da su mi cijene nez kakve, i jos sam za dogovore [:frustriran]
2015 04 16
..više sam oguglala na..ej jesi za zamjenu.. [:kesi] [:kesi]
2015 04 16
Ne živciram se oko toga, odgovorim pristojno i obične ne dobijem odgovor ali nema veze. [:hihot]
2015 04 16
Mene nervira kada netko napiše -osim za stvari iz omiljenih kao što si ti napisala. Možda baš bi ti se nešto svidjelo iz mog ormara, ali,eto,nisi to primjetila ovdje.
2015 04 16
Da se ispravim -ne smeta mi kad netko to napiše, nego kad otvori temu zato što je netko pitao unatoč tome što ti pise. [:pospan]
2015 04 16
...mene nervira kad se prodaje "ko nova, jednom nosena kosulja, ali fali jedan druker na njoj pa se ne moze zakopcati, ali to neka se zanemari" [:frustriran]
2015 04 16
Ja se ne nerviram,imam ozbiljnijih stvari u životu i oko ovoga nije vrijedno.Kulturno svima odgovorim,i gotova priča. [:smijesi] Uvijek će biti nekulture,nepristojnosti,da se radi toga nerviram? Nimalo [:smijesi] Pičim dalje i to je to.
2015 04 16
Mene više nervira što nemaš ništa moje u omiljenima... ........ ................. [:vrti] [:jezik]
2015 04 16
1 2 3 4