Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kemoterapija

Zene,ima li koja iskustva? Upravo lezim na drugom ciklusu [:znoji] ,za sad nemam nikakve nuspojave osim svraba i gubitka kose i dlaka Kako ste se vi nosile sa time?
2015 04 21
Nemam nikakvih iskustava i javljam se samo zato da ti poželim sreću i brzo ozdravljenje [:zaljubljen]
2015 04 21
brzo ozdravljenje ti želim
2015 04 21
Hvala [:smijesi]
2015 04 21
brzo ozdravljenje ti od srca želim [:zaljubljen]
2015 04 21
Sretno, brz oporavak i ozdravljenje! [:smijesi]
2015 04 21
Ako možeš nabavi u ljekarni nešto protiv mučnine...nije rješenje ali dobar je i đumbir.Da li je samo kemo ili imaš i zračenja? Ja sam imala oboje [:tuzan] jer onda moraš nabaviti i nešto protiv proljeva. Pazi što jedeš, nabildaj imunitet, kupi beta glukan i sve da ti ne padnu leukociti jer ti onda ne mogu dati terapiju i agonija se produžava. Koju kemo koristiš?Crvenu? lako za kosu, naraste to brzo. Pozitivan stav, pozitivan stav, ne boj se...ja sam uspjela...i ti ćeš. Odmaraj puno, znam da boli glava i sve je bljak [:tuzan] samo se kvalitetno hrani i kad ti je teško gutat jer moraš mislit na sebe i tijelo da to sve skupa podnese. Ako padnu leukociti diži ih i prehranom. Sretno i drži se,bori se i budi optimistična, vedre misli kao Petar Pan i pozitivno. Onda je i tjelu lakše i svakoj tvojoj stanici za koju se boriš. [:poljubac]
2015 04 21
Želim ti svu sreću,razmišljaj pozitivno,našu podršku imaš [:zaljubljen]
2015 04 21
Želim ti sreću i potpuni oporavak od srca [:poljubac]
2015 04 21
vjerujem da će oporavak biti brz, samo pozitivne misli [:sramezljiv]
2015 04 21
Sretno i brz oporavak [:poljubac]
2015 04 21
Nemam iskustva,ali ti želim od sveg crca da čim prije ozdraviš [:zaljubljen] ! Sretno! [:poljubac] Slobodno piši nešto i češče tu po forumu!!!
2015 04 21
Ninipini gdje je izbio karcinom i koliko ti je godina? Nemam crvenu [:znoji] vele da je ta najgora ili? Nemam ni zracenja,dobila sam 3 ciklusa preventivno,ociscena sam cjela,bez metastaza Koristim maticnu mljec,koprivu,đumbir i sok od cikle
2015 04 21
moja mama ,već godinu dana je na kemo i nije joj opadala kosa ,ako možeš nabavit ulje kanabisa ,odlično je sam hrabro ,ti to možeš [:smijesi] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 21
sretno i od sveg srca brz oporavak! drzi se! [:poljubac]
2015 04 21
1 2 3