Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

loša vijest za pušače!!!!!!!

Bit ce i to,samo kad?????
2015 04 21
Uh mimoza, kak se cijene kreću, za to idu original starke za zamjenu [:smije] Danio, je, i ja motam duhan u rizle da ljepše izgleda [:hihot]
2015 04 21
U to ime ..idem jednu zapalit! [:poljubac]
2015 04 21
Bosna majka [:smije]
2015 04 21
Pola kile duhana u Bosni = 50 kuna (traje mi više od mjesec dana) Idem i ja zapalit kad već svi idu [:smije]
2015 04 21
Lako meni za cigare, mene benzin muci [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 04 21
[:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] ali ne dam seee, i dalje fuman [:smije]
2015 04 21
Sara, kužimo se [:smije] Sve si mislim da si nabavim i cigaršpic [:smije] Mamamirna, čekaj, idem i ja [:hihot]
2015 04 21
...ja se upravo vratila..baš mi je pasala... [:hihot] [:hihot]
2015 04 21
Eto...koja ironija... Meni koja ne dimim dostupne su cesto cigarete gotovo besplatno sa svih krajeva svijeta, od Rusije na dalje. Al zato cokolade, cipele, krpice, koje trebam ko neki cigarete , placam masno [:ljut] Btw, bez upita u inbox za cigarete sad. Nis od toga. Mrzim ih. Najozbiljnije. [:jezik] [:smije] [:ljut]
2015 04 21
MILLT, pošto ih mrziš, podhitno ih se rješavaj [:smije] (po nekoj pristupačnoj cijeni, ako može [:jezik] )
2015 04 21
bas sam se nasmijala do suza! curke svaka vam cast [:smije] [:smije]
2015 04 21
treba nam adminka otvoriti posebnu temu u kojoj svi oni koji imaju viška cigareta prodaju ih po nekoj pristupačnoj cijeni -vidim da je interes velik [:smije]
2015 04 21
Ma kakvi, danio, necu imat posla s tim [:vrti] [:kesi] Nisam ja od biznisa, a od biznisa s cigaretama jos manje, ja samo zelim ponistit diplomu ekonomskog faksa i nakon dovoljno radnog iskustva u struci sad zelim samo bit cvjecarka [:sramezljiv] [:jezik] [:smije] ali ozbiljno... A nitko me ne shvaca ozbiljno. [:place] Ajde curke,ugodno vam dimljenje i laku noc [:kesi]
2015 04 21
sad kad sutra osvanu oglasi nakon ove teme-prodajem haljinu -povoljno-uz kupnju kutija cigareta kao poklon [:smije] [:smije]
2015 04 21