Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

loša vijest za pušače!!!!!!!

laku noć svima i od mene svima [:zaljubljen]
2015 04 21
Btw, stanicmla, dobra ideja [:smije] Samo kaj je to zakonom zabranjeno bojim se... [:jezik] al ovdje bi mozda i proslo, s obzirom da prolazi lijecenje, rjesavanje ginekoloskih problema bez diplome i sl.. Ipak su to krpice nase.... Ko porezna oaza... Nedodirljive zakonu... [:smije]
2015 04 21
Pcelin film ?!?! Jel to crtic? Ak je, moze! Da konacno gledam nesto drugo osim Fifi, kompasa i budilice, postara pata i sl... [:pospan] [:smije]
2015 04 21
Ne spominji Kompasa i budilicu [:znoji] [:vrti] Mi smo na Pocoyu i Pčeli [:kesi]
2015 04 21
da poskupljuje sve pa ja sjela na bicikl i mene i jos trojicu policija uhvatila globiti 300kn jer smo kao na traci u krivom smjeru [:frustriran] ne znam sto ti nasi vlastodrsci misle valjda cemo kao i grci uskoro kampirat ispred nasih ovrsenih stanova, btw u mojoj zgradi su 3 ovrsena prazna stana ako neko ima hrabrosti useliti se neka se javi u inbox [:jezik]
2015 04 21
nije mi zao sto su cigare poskupile, nepusac sam tj.u obitelji nitko ne pusi [:kesi] samo da decko jos prestane ali nece, njemu to ne smeta ima predobru placu pa da budu 40 kn on ce ih kupovat [:frustriran] vise me brine gorivo [:znoji] ivana malu kaznu si dobila,koliko ovi kod mene u selu dobivaju traze osobnu,obavezan prsluk,bicikli mora imat sve svjetlo,macije oci,zvono... i neki dobivaju kaznu 700 kn [:boji] [:frustriran] ta policija je stvarno postala bezobrazna i pretjeruju [:pospan]
2015 04 22
e pa ne vjerujem! tj razumijem da sam u nekoj drzavi gdje od svog rada MOGU i kupiti sve to sta zakon nalaze,.. kad se sve zbroji i oduzme sve je prekrsaj i kazneno djelo pa cu drugi puta KIDNUTI kad ih vidim, a ne ja lijepo u osinje gnijezdo samouvjereno i mislim se pa koji vrag me zaustavljaju.. jos su i postara tlacili pa j.. mu ako postar nije dobio upute od poste kako se vozi onda kako cu ja koja nisam 15g sjela na bicikl i sad kad sam napokon odlucila stati na kraj enormnom trosku benzina svaki mjesec oni me idu kaznjavat [:frustriran] [:boji] [:ljut]
2015 04 22
Baš mi je drago šta su poskupile i duplo ako treba ne odgovara mi dim cigarete i izbjegavam takva mjesta...zaobilazim
2015 04 22
Kako empatično,kad ljudi brinu za naše zdravlje i dug život! [:zaljubljen]
2015 04 22
ima li tko sjeme virginije? [:smije] [:smije]
2015 04 22
Možda je ovo i dobra vijest za pušaće jer možda ova odluka o povećanju trošarina natjera još nekog šušaća ili pušaćicu na donošenje konačne odluke o prestanku pušenja! Znate ono kad ste ljuti pa kažete: E od danas prestajem pušiti! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 04 22
Aha, a možda su u šumi [:sramezljiv] [:hihot]
2015 04 22
[:smije]
2015 04 22
kladim se da ste vecinom bivsi pusaci :P lako je tudim ku**** koprivu mlatit. :P [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije]
2015 04 22
Moj tata je pušio 4, a mama 3 kutije cigareta dnevno. Tata je prestao pušiti kad je bio najviše iznerviran (zbog posla.......) od šoka je bacio kutiju duvana u more i rekao da je gotovo. KAd je stigao doma mama je rekla da i ona onda mora provati i uspila je. Ja kažem kad su oni mogli mislim da može bilo ko. Moja mama nije znala ni pričat, a da ne drži duvan u rukama, kuhala je uz cigarete i sad već 15 godina ne puši, ni ona ni tata! [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 04 22
1 2 3 4