Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoc oko poste

ejj ja bi danas trebala na postu odnjet jedne cipele, ali neznam u cemu ih saljem, u kutiji od cipela samo ili??
2013 03 12
Mozes u samoj kutiji, omotaj sa papirom, napisi ime primatelja, tko salje i vrijednost i to je to.
2013 03 12
e hvala :) a kako mislis vrijednost? uplatila je na tekuci racun, sta i dalje moram?
2013 03 12
A zašto ne pošalješ preko tiska? jeftinije ti je
2013 03 12
Na paketu napises vrijednost po tome placas postarinu, ako stavis vrijednost 100kn platiti ces 18 kn postarine ako cijeli paket nema vise od 2 kg, ako ima do 5 kg placas 20 kn. Naravno raste ako je vrijednost veca.
2013 03 12
e hvala :)
2013 03 12
ja vrijednost nikad ne pišem što god da je unutra.
2013 03 12
vrijednost se piše samo ako ide kao paket (najmanja 50kn), ako nema 2kg onda nemora ići kao paket nego pismo (obično, preporučeno ili prioritetno) i onda ne treba iznos [:smijesi] . a možeš zapakirat i u veliku kuvertu ili vrećicu [:jezik]
2013 03 12
Kad sam ja prvi put dosla u postu slat cipele stavila sam ih u njihovu kutiju i pitala zenu u cem da ih posaljem,a ona mi je rekla da mogu i u toj kutiji i sa onim sirokim selotejpom zaljepila samo da se poklopac ne odvaja od kutije i na kutiju mi je zaljepila a4 papir na koji sam napisala podatke i kako uvjek saljem preporuceno kostalo me 24kn. I svaki put kad sam slala tako me kostalo 24kn. A ispod 2kg je bilo. I sad kad trebam cipele slati ili nesto takvo doma si zapakiram u kutiju i samo odnesem u postu. :)
2013 03 12