Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

DIRECTIONS boje, od La Riché-a

i ja biiiiiiiiiiiii
2015 04 27
*.* aaaa divno ..
2015 04 27
koristila [:hihot] al ne vata mi ništa na dredove, ako i uvati ostane priko noći na kušinu -.- tako da san odustala od pituranja do daljnjeg [:tuzan] al ta je predivna <3
2015 04 27
Meni je divno uvatila valjda jer sam prirodno plava! Jednom sam farbala frendicu koja je imala dredove i izgubila sam zivce tako da najbolje odustati [:boji] [:hihot]
2015 04 27
ma užas... imala san tirkizne i plum dredove, predivni su bili <3 htjela san baš intenzivne boje i na taj cirkus san potrosila previse para, šta na blajh, šta na piture, jer za dredove (pogotovo dosta duge) triba svega više da bi uvatilo. na kraju je boja bila intenzivna samo 2dana, nakon toga se počela skidat sama od sebe , bez pranja -.- par puta san ponovila istin bojama, pa išla u silver i nikako se rišit tirkizne -.- puka mi film i lipo se opiturala u neku bzvz smeđu i rekla dosta [:smije] a prije dredova san imala cilu paletu directions boja na kosi i dobro su mi vatale [:tuzan]
2015 04 27
Ma samo trosenje para i unistavanje kose blajhom. Skup sport definitivno [:smijesi] Tako je moja roza trajala tjedan dana. Razocarenje [:place]
2015 04 27
mene je samo živciralo kod zelene šta kad dođe do neke pastelne nijanse nikako je maknit iz kose, pa mi je kosa bila neke mint boje jedno 2 miseca. nije se mogla maknit niti prebojavanjem plavom opet [:tuzan]
2015 04 27
Tocno to, ispire se brzinom svitlosti a kad ju oces skroz makniti ... [:place]
2015 04 27
MaliJago same here , samo šta je kod mene u pitanju bila ta nesritna tirkizna [:jezik]
2015 04 28
Iprimozi, pofarbala sam se crazy colors-om i kosa mi bas kao s te tvoje slike [:zaljubljen]
2015 04 28
Divno [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 04 28
Ima po Zagrebu dosta tih boja... Ja sam naletila jako jeftino na krpicama, kupila 2 od directionsa i 2 od Berine i mogu reći da je Berina puno puno dugotrajnija i bolja :) Za Directions sam se blajhala, a za Berinu nisam :)
2015 04 28
riječ je o plavo noj boji :)
2015 04 28
berina nisan koristila, prvi put čujen... vata bez blajhanja? [:sokiran]
2015 04 28
what what [:sokiran]
2015 04 28