Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

POMOĆ - EKSTENZIJE DA ILI NE?

Ali pazi, ako cesto volis minjati boje , iz crvene je jako tesko izaci!
2015 05 03
Ekdtenzije ce ti unistit kosu,to sigurno..i onda ce ti biti zao dana kad si pomislila na njih... stavi ekstenzije na klipse..a i stavljat ekstenzije toliko da ih stavis..to je bzvz... nema bez 100kom nikakav rezultat jer ce ovo kaj je duze izgledat kao spageti...treba hrpa da bi duzinu od 10cm plus ucinila u vrhovima gusto..ovako ce biti glupo i bzvz...moj savijet..odustani jer znam.kaj ti pricam..tek kad sam imala 150kom je izgledalo super..dok sam htjela produzit kosu za 10 i vise cm..sve ispod je bzvz
2015 05 03
Jaao a znam treba jako puno novaca i komada ekstwenzija za lijep izgled kose.Stvarno ju cuvam (i super izgleda )razlicitim preparatima premda nije proslo nijedno pranje kose bez peglanja :) uvjek kupujem ine pegle sta ispustaju neku zastitu za kosu remington tako da je stvarno super i zao mi ju unistit.STVARNO JE TESKO IZAC IZ CRVENE??ja sam mislila to na tjedan dana pa ako mi se ne svidi nazad u plavo jaaao mukoo moja sta sad??
2015 05 03
ni ja ti nebi preporučila ekstenzije..nekako je prirodno ipak prirodno..možda bolja da se raspitamo za neki super savjet za brži rast kose..ja bi kao i ti željela kosu do guze al neće i neće rasti nikako..a vidim oko sebe mali milijun cura nose prekrasnu kosu, gustu i dugu..ponekad mi se čini da se samo ja maltretiram s tom slamom na vrhovima..a mackam se uljima non stop.. cure sa prekrasnim dugim kosama pomoć!!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 03
Bože,pa zašto ? Drži se onoga što imaš i što ti najbolje stoji.
2015 05 03
Pa da . Tesko se risiti pigmenta crvenog ,meni je bar tribalo par blajhanja ali opet ja sam bila mlada i luda pa sam to sve sama radila [:hihot] Dobra frizerka bi znala to risiti u 1-2 dolaska [:sramezljiv]
2015 05 03
Imaš baš lijepu kosu! Za ekstenzije ti ne mogu ništa reći, ali pazi s crvenom! Istina je da je se teško riješiti, ali meni je najveći problem bio šminkanje. Svjetlije sam puti, a crvena kosa to baš i ne podnosi dobro. Inače, super mi je crvena kosa.
2015 05 03
Martinec ako ju farbas , farbaj se rijeđe, peglu zaboravi i sl. te stvari koje unistavaju kosu i mazi ju ricinusovim uljem svaki put prije nego ju ides oprati . Ja znam ostaviti po noci pa ujutro isperem. Pocela mi je brze rasti i nije vise toliko ostecena a gusta je bila ionako jos od prije tako da tu ne mogu reci jeli se poboljsalo. [:hihot]
2015 05 03
E i ricinus sam koristila u kombinaciji sa kokosovim uljem super stvar za ocuvanje i rast kose,ali to isprati je muka ziva!! Hvala vam curke na pomoci definitivno odustajem od ekstenzija i sad ste me totalno prestrasile sa tom crvenom.Inace jako impulzivno razmisljam i nije me strah promjena al samo u slucaju ako znam da ih mogu promijeniti u roku par dana..sad sam i sa tim u dilemi,ode hrabrost!!
2015 05 03
Najbolje da se savjetujes s frizerkom u vezi te crvene [:smijesi]
2015 05 03
[:place] da znam, blanš me dotukao..nema više farbanja [:vrti]
2015 05 03
meni si prekrasna ovako plava, al ja sam subjektivna jer obožavam plavuše pa [:zaljubljen] nebi apsolutno ništa mijenjala na tebi... [:smijesi]
2015 05 03
A proslo ljeto sam isla u plavo jer sam pred 8g bila skroz blajh :) pa tamno smedja pa smedja i onda bam u plavo.Sad bi mozda samo isprobala al planiram se vratit u plavo. [:zaljubljen]
2015 05 03
kako ti je kosa ostala tako zdrava i lijepa od toliko promjena i nakon blajhanja??? meni popucala i skratila se, kad je češljam vrhovi otpadaju ko ludi..sam idem na prirodno do daljnjega [:tuzan] već imam izrast ajme... [:vrti]
2015 05 03
Ja sam ZA ,ali jedino ekstenzije od prave kose i na češljiće jer ne unistavaju kosu i jednostavno se stavljaju i skidaju [:kesi]
2015 05 03