Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijetnje i zastrašivanje na krpicama!

Drage cure! Jutros sam ostala porukom koja me dočekala ovdje! Znači curi jučer pošaljem parfemčić koji je još na mom profilu,prodan za 30kn,potrošila sam za poštarinu i više nego što je cura platila da joj dođe odmah,upakiran u kutiju da se ne ošteti šprica koja je radila i sad ovo??? Nemam pojma koja bi mi to bila korist za sitne novce zaraditi sebi negativku radeći neke malverzacije a cure koje su sa mnom prije surađivale,znaju da ako ima koja greška,rado ću riješiti svaki problem..najviše me zgrozila prijetnja i ton gospođe koja si ne znam što umišlja umjesto da se javi normalno i pristojno???? marelica1 , prije 26 minuta 'POŠTOVANA, OVDJE MAMA OD PREVARENE KORISNICE KOJA JE DANAS DOBILA ONU ZAMUĆENU PJENASTU KEMIKALIJU KOJU SI POSLALA. ŠPRICA JE POKVARENA I NEMOGUĆE JE ŠPRICNUTI IZ BOČICE. PO MOJOJ SLOBODNOJ PROCJENI UOPĆE I NE ODGOVARA BOČICI. TEKUĆINA JE NEOBIČNO PJENASTA. NEĆU PUNO DULJITI. NOVAC ĆEŠ VRATITI A ONA TEBI OVO ŠTO SI JOJ POSLALA. NADAM SE DA SMO SE RAZUMJELE I BUDUĆI DA SAM IZ SPLITA NEMAM NAMJERU STATI NA OVOME'
2015 05 05
to je strašno
2015 05 05
uzas na sto su krpice se svele,lazi prijevare ,prijetnje [:frustriran] [:frustriran]
2015 05 05
Opasna "mama" [:hihot] [:frustriran]
2015 05 05
svašta se tu može dožiivit [:ljut] [:frustriran]
2015 05 05
Al bi ta vidjela od mene! Kom ce se ona prijetit,malo bi ja i njoj i njenoj mamici zaprijetila na malo drukciji nacin,al da se posteno useru obadvije [:kesi] pokazi zube,ne upustaj se u prevelike rasprave ali daj joj do znanja da si poslala sve kako ste se dog,i ako ima kakvih nejasnoca nek ti slobodno dode na vrata da vidis ti uzivo sta si joj poslala [:smijesi] Joj takve mi bas dizu tlak nenormalno, a sto posto nije nista nego joj se miris ne svida pa je nasla 101 drugi nacin kako vratiti novce
2015 05 05
Zbilja joj je stav...ono...ko da je ispala iz americkih vojnih filmova... Ljudi vjerojatno misle da postari,a da o tisku i ne govorim,nose pakete ko da jaja nose...mos mislit,kako da ne... Paketi izgledaju ko da ste ih poslali kroz rat,pustinju i prasumu...ko da je njima netko odigrao partiju ragbija... Ovo je samo asocijacija na ovu pjenastu kemikaliju...sto je sve bocica prosla...
2015 05 05
Pojavile su se neke totalno bezvezne osobe na krpicama , bez imalo kulture , pristojnosti i lijepog ponašanja , radi tko kaj hoće , ponaša se kak hoće , nije niti čudo jer vlada totalni nered i kaos. Bojim se da bi moglo biti još i gore ak se nekaj pod hitno ne promijeni.... [:sramezljiv]
2015 05 05
o gospode Božeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2015 05 05
O moj Bozeeeeee [:vrti]
2015 05 05
Srećom pa ovako nešto nisam još doživila ali ovako prijetiti, vrijeđati i oblatiti ono što je poslano za 30kn(42kn)??? To mi je neshvatljivo!!!! [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 05 05
Gospoda ocito nema takta, lijepo budite glas razuma i kulturno razjasnite gospodi o cemu se radi(jer ocito smatra da ste je htjeli prevariti)....inbox prije svega..
2015 05 05
ma VRAGA JE TO MAMA,to se neka balavica igra stobom,vjerojatno nezna stisnuti špricu,,trebala si poslati uputstvo kako se šprica [:hihot]
2015 05 05
[:frustriran] svaki dan imam sve manju toleranciju na ljudsku glupost ... Slažem se, pokaži zube i ne daj xy mama i babama da se tako ponašaju, treba to sve spustit malo na zemlju i pokazat gdje im je mjesto pa si neće uzimat za pravo radit ovakve stvari
2015 05 05
Jacica [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 05
1 2 3