Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijetnje i zastrašivanje na krpicama!

Ako nisi kriva tj.poslano je ono sto ste dogovorile, nema se sta zivcirat.pokusaj jos jednom mirno razgovarati, mozda telefonom.ako ne ide odluci hoces li ici na svoju stetu.i ne razumijem sto znaci prijetnja, ja sam iz splita!? I ja sam blizu, pa sta!? Ja pokusam dogovorom, al do sada stvarno nisam naisla na grozno neugodne zene.i ovim putem opet pohvaljujem slavonke i ostale cure, al eto slavone su mi posebno super bile do sada.!? I dvije splicanke, predobre cure!
2015 05 05
boze da se netko za 30 kn ide šorati po krpama ma daj. i cisto sumnjam da to njena mama pise.
2015 05 05
Ma rekla sam joj da sa ovakvim tonom nemamo o čemu razgovarati jer nisam neka balavica! Kao prvo,znam što sam joj poslala i da je sve bilo u redu,parfem je originalan i šprica je radila. Da mi se lijepo javila i rekla da ima problem,ok,riješit ćemo ga. Ali ovo??? Ne želim niti čuti za ovakve agresivne,neiživljene i nekulturne žen(turač)e i da ispaštam za to što se nekome ćufne u glavu.. [:frustriran]
2015 05 05
Ma to pise neka balavica ziher, ta nije cula za pristojnost.... [:vrti] Trebala se javiti mirnim tonom, pristojnom komunikacijom,ovo je prešlo sve granice,ti ni kriva ni dužna... Znaš što si poslala,očito joj se ne sviđa miris ili šta pa sad želi vratiti.... Samo ignor na poruke i to je to. Ignor je najveći udarac
2015 05 05
4 A cirkusa
2015 05 05
Ako je taj l.black dress,moguce je da.se. uzmuckao od putovanja,reci joj.da.malo oladi,da.ce se.parfem vratiti u prvobitno stanje..
2015 05 05
A jest Little black dress...to sam i ja pomislila da se uzmućkao jer nije bio pun nego je falilo 10-ak ml od vrha.. [:tuzan] [:frustriran]
2015 05 05
Ajd da je napisala iz Sicilije ,al pazi ovo iz Splita [:vrti]
2015 05 05
hahha ne bi se meni ta prijetila [:hihot] [:hihot] ne daj se zastrasit ako ode dalje prijavi ju i gotovo ne daj se zezat [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 05 05
Da je još neka svota ali 30 kuna...
2015 05 05
Bože dragi što si ljudi sve dopuštaju.
2015 05 05
da moguće da je neka balavica koja gleda previše krim serija...a možda bi trebalo njenu mater nekako upozoriti da se neko predstavlja kao ona...ono gospođo znam da ste vi obrazovana, kulturna... i ina žena pa samo da Vas obavijestim da se neko igra Vašim identitetom [:hihot] ...jao kad bi meni puko film na ovo neb ja čekala njenu posjetu prvo bi ja njoj na kavu otišla [:ljut]
2015 05 05
A ja moram do Splita [:boji] [:boji] [:boji] .Sad me strah [:jezik] [:smije] [:kesi]
2015 05 05
pjena i mjehurići su od mućkanja tokom putovanja,vjerovatno [:smijesi]
2015 05 05
Ali sve više ima onih kupaca koji znaju što kupuju i ciljano negoduju tj.inzistiraju vraćanje robe tj.novaca. Jedina je fora da ti MORAŠ vratiti novac uplatom na račun, kada im novac sjedne, njima ostane i novac i tvoja roba... [:vrti]
2015 05 05