Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Fora Krpičarke

"Da me vubijete , ja nisam mogla zmjeriti jer nisam našla metra. Inače mjerim sa onim muževim šljakerskim metrom al čovjek je bil vredan , spremal je garažu i sve je nakam zmajmuniral. Bum ja njega danas malo spreslušala pa bum ja to zmerila i javila se." Drage moje , mene je danas pristigla poruka od srca nasmijala ( tražila sam mjeru ) [:hihot] ...stavljam je ovdje da čujem Vaša iskustva - koja vam je draga Krpičarka izmamila osmijeh, kada...možda neki slatki citat...anegdota... [:hihot] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:jezik] ...ako se simpa Krpičarka prepozna slobodno se javi...možda i Vas osvoji njen zarazan iskreni humor [:smijesi]
2015 05 05
garant winksica [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 05
[:smije] [:hihot] [:kesi]
2015 05 05
[:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 05
100 % winks [:kesi]
2015 05 05
[:smije] [:smije]
2015 05 05
Ma ima ti super djevojčica,sa još boljim smislom za humor..neću nabrajati da nekog ne izostavim...a bilo bi greota.... Istina,svašta mene na krpama nasmije [:smije] [:poljubac]
2015 05 05
[:smije] [:smije]
2015 05 05
Dubravka? [:zaljubljen] [:smije]
2015 05 05
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Kad mu mrknem taj njegov metar , zna gde ga bu našel...... Al kad ga on nekam metne , ja nemam pojma kam ga je spravil..... A trebalo ga je gurati nit manje nit više u tenesicu....... [:smije] [:smije] Mislila sam ja i na pomagalo.. al nemre nutra......i ni to to.....nisu točne mere.....i nemre se savijati... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 05
Bum dobil neku nagradu kaj sam pogodil točan odgovor? [:smije] [:smije] [:zaljubljen] [:poljubac] [:smije]
2015 05 05
[:smije] [:smije] [:smije] Sad vam pičim.....da me muž ne čeka ...i da nebu nervozan..... I drago mi je da sam bar nekom danas uljepšala dan..... [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 05
princeza....je ....metar..... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 05 05
Winxy prijetiš li ti to zakonitom!? [:smije]
2015 05 05
Nisam 'fora', ali da podijelim s vama svoju glupost. [:smije] Jednoj korisnici sam išla poslat paket na poštu i ni manje ni više nego sam ga poslala sebi, baš sam se ugodno iznenadila kad je došao.... Naravno, poslije toga sam ga poslala na pravu adresu... [:smije]
2015 05 05
1 2 3