Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

trebam pomoc Kik

Drage moje pripremam zavrsnu priredbu. Nedavno sam u kiku (rijeka) vidjela policijske kapice. Jucer otisla po njih i imaju jos samo jednu u cijeloj Rijeci. Pa bi vas molila ako je nekom zgodno i vidi ih u svome gradu u Kiku da mi se javi da ih kupi, uz odredenu
2015 05 07
Koliko toga vam treba ? -ja pogledam sutra ujutro u čk
2015 05 07
Ja ću baš danas ili sutra ujutro do Kika, ali nisam to uopće ni vidjela... kakve su to kapice? Koja im je cijena? I koliko ti ih treba?
2015 05 07
imas kik u plodinama u vukovarskoj (bivsi tus), tower i robna kuca, si sve prosla?
2015 05 07
Naknadu pardon. Prosla sve, samo u Opatiji imaju jos jednu. Treba mi 25 kom, za cijelu grupu
2015 05 07
Policijske kapice malo manje, smijesne su. Bile su na popustu 4 ili8 kn. Ja sam ih onako u prolazu pogledala i sad eto, trebaju mi.
2015 05 07
I sad misliš da će netko naći svih 24 ili 25 i poslati ti uz provoziju za kavu i poštarinu, ili ćeš naći njih nekoliko i svakoj plaćati proviziju i poštarinu? Jesi razmislila uopće o tome? Nisi, naravno. jer bi onda shvatila kak je prvo neizvedivo, a drugo glupo i totalno bi te puno koštalo.
2015 05 07
Novac je najmanji problem i nebi kostao mene vec ustanovu za cije mi potrebe treba. O tome sam razmisljala. Priredba je za mjesec i pol, sad mi treba jer smo sad definitivno odredili temu.
2015 05 07
Ja ti pogledam danas ili sutra ako hoćeš, ali nemoj da ih ja kupim, pa što ću onda s njima... [:smije] [:hihot]
2015 05 07
mozda da narucis sa ebaya odmah 25 istih komada?
2015 05 07
Da, da, a ima i kik njemačku stranicu s koje se može naručiti, ali ne znam ima li ih tamo i koliko se čeka...
2015 05 07
Nije mi bas siguran e-bay a ni ta njemacka stranica. Treba nam za taj dan i mozda kasnije za maskare
2015 05 07
Ako nadete slobodno mi posaljite por da se dogovorimo. Hvala
2015 05 07