Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Čišćenje jetre

Cure dal je koja od vas radila čišćenje jetre?I zanima me kako? [:smijesi]
2015 05 08
ja cu sad bit malo troll pa cu rec da sam prestala pit [:smije] [:smije] [:smije] , ali ozbiljno, i mene zanima kako to ide
2015 05 08
Ja sam jos davno imala mononukleozu, i cistila sam je tako sta sam iz prehrane izbacila sve masno, slatko, slano, previse zacinjeno, sve sta je przeno i peceno. Kad je htjela jest meso mogla sam ga jest samo prokuhano bez ikakvih zacina ili umaka, onda ribu isto tako..
2015 05 08
Kad sam htjela*
2015 05 08
I bez kruha ikakvog naravno!
2015 05 08
Čitam malo po netu i ima raznih načina,ali koliko mi se čini nije baš ni bezazleno.. [:sokiran] ....navodono je jako zdravo za čitav organizam,sva ta masnoća koja se nataloži radi veliko zlo pa ju treba i izbaciti.neki čak pišu kako im izlaze cijele nakupine .....
2015 05 08
Neki ljudi oko mene, prehranom i čajevima. [:smijesi]
2015 05 08
Electrodu jesi to probala? ComeStai dajl je to dovoljno?Kupe čajeve već pomješano ili samo mješaju kombinacije čajeva?
2015 05 08
htjela sam ali nisam probala, ali nažalost zbog drugih zdrastvenih problema nije mi bilo preporučljivo da to napravim. Ali od osoba koje su to radile čula sam da je odlično za zdravlje i da se izbacivaju 21 i 41 dan kamenci
2015 05 08
Svi hvale taj program da,i govore za te kamence ...jesi možda pitala dal je to izbacivanje bolno ili?
2015 05 08
Program traje 41 dan i od toga samo 2 dana (21 i 41) treba jesti posebnu prehranu i organizirat se da budete doma jer morate stalno na WC. A je li bolno ne znam. [:sokiran]
2015 05 08
Hepar čaj od Subana. [:smijesi] Dakle, gotova mješavina.
2015 05 08
sikavica, najbolja stvar
2015 05 08
skuta sir
2015 05 08
Stroga dijeta oko 3 tjedna. Znači sve samo kuhano (riba, meso (svinjetina NE) povrća i voća koliko želiš. 2-3 jaja tjedno, izbaci tjesteninu i kruh. Samo integralni, krumpir jednom tjedno. Bez grickalica, a ostalo sa popisa papaj koliko hoćeš. [:smijesi] Doktor mi je preporučuo Folacin 2x1 na dan, kompleks b-vitamina, Silimarin+artičoka (prva 2 tj. po dvije, kasnije po jednu na dan) Išla jednom mjesečno na bocu B12 vitamina. Nakon 4 tj. rezultati zapanjujuće dobri i punoooo čajeva. Ja sam si kuhala Đumbirov korjen. I lokala zeleni čaj. Pa eto, sad sam ko nova. [:smijesi]
2015 05 09