Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Zna li itko išta o molitvenoj zajednici?

Poznajem osobu koja se prije nekoliko godina uključila u molitvenu zajednicu i POTPUNO se promijenila.Zadnje vrijeme me naročito brine njeno psihičko stanje. Savjete NE sluša. Ima li itko možda iskustva ili zna viša o tome?
2015 05 08
O kakvoj točno zajednici riječ?
2015 05 08
Smijem pitati zašto misliš da se promijenila zbog molitvene zajednice? Ne kažem da nije, ne znam, samo me zanima. [:smijesi]
2015 05 08
i mene zanima o kakvoj je točno zajednici riječ...? kao i o kakvim se točno savjetima radi, te što znači potpuno se promijenila... ?
2015 05 08
Znsm i ja jednu mladu osobu,skuzila sam da ide njegdje na kaptol ali to je prestrasno u sto se pretvorila jer kako je krenuo sljedeca adresa je vrapce-jankomir [:tuzan]
2015 05 08
Tu kod nas svećenik im je ustupio crkvu da se imaju gdje sastajati. Ne znam puno,ali valjda pristupaju zajednici tako da iz sebe izvuku SVE grijehe,a zatim proćišćeni ne smiju griješiti. Mole se jako puno,pjevaju samo o Isusu i Bogu.Ne želim nikoga optuživati,ali ostala je bez većine prijatelja,a obitelj joj se počinje raspadati.Ne znam dokle to ide.
2015 05 08
Eve Creativ2,nadam se da nisi u pravu,ali činjenica je da ona ne funkcionira. Žao mi je,ali u svemu treba imati mjere.
2015 05 08
Htjela bih joj pomoć i dati savjet,ali ja valjda nisam za njen pojam dovoljno "Božja" da bi me saslušala.
2015 05 08
Sad sam se sjetila jedne Isus/Bog zajednice... Sjedila sam na trgu i čekala frendicu koja je kasnila, naravno. I dođe mi neka ženska i kaže 'Voliš li ti Boga, znam da voliš, to isparava iz tebe' Ja onak, sva zbunjena... 'Pa, volim, da' Onda je počela 'Ti si dar od Boga, ja to vidim u tebi, posebna si, Bog te voli' Ja se bogac veš uplašila, mislim si kak ću pobjeć.... I naiđe skupina tih Isusa od nekud, jedno 10ak njih i svim na majici piše 'I love Jesus' i tak neke fraze... I prolaze pokraj mene i svi me grle, govore 'Isus te voli'... Ajmeee Možda sam ja odabrana? [:sramezljiv] [:smije] [:smije] [:smije] Uglavnom, morala sam to podijelit s vama. [:zaljubljen]
2015 05 08
MaryBoo,bojim se da je.Samo mi nije jasna jedna stvar. -Ako je to zajednica(=obitelj)kako sad ti isti iz njene obitelji ne uviđaju njene već preočite probleme i pokušaju prodrijeti do nje i pomoći joj. Drugi nitko to ne može.
2015 05 08
Jackrusel Ja pricam o nasem primjeru i to je prestrasno u sto su ga pretvorili,zombi je milina za tog decka,isprali mu muzak i mi smo u problemu jer ne znamo kako ga izvuci iz toga a definitivno nisam nista preuvelicala i stvarno kazem da je na najblizem putu jankomiru [:tuzan]
2015 05 08
Ova zajednica djeluje potiho,ne reklamira se i ne vrišti,sve potiho.
2015 05 08
Lijepo je vjeovati u Boga(Alaha,Budhu,Krishnu.....),ako time želimo postati bolji ljudi. Od osobe koju sam poznavala ostao je samo psihički opterećen lik,dođe mi da plačem.
2015 05 08
Svi mi koji smo rasli u vjeri prihvacamo je i dalje samo nadogradujemo.Problem se javlja kod onih sto prepuste to slobodnom odabiru djetetu jednog dana i onda ako je ta mlada osoba sa nekim nerijesenim pitanjima i trazi odgovore moze ju scepat bilo koja fanaticna zajednica i isprat mozak. Ukoliko ti imas neke relativno cvrste temelje oni ce se poljuljati ali opet ti netko ne moze tako lako uzeti one istine s kojima si do tad zivio
2015 05 08
Evo ja vam idem u molitvenu zajednicu. To Vam izgleda isto kao i duhovna obnova. Iskreno, teško je to Vama ispričati jer ne razumijete, pa onda mi ispadamo ludi i glupi. Evo kako to izgleda, prvo se pjeva i na taj način se zaziva Duh Sveti, mnogi će od Vas reći da vjeruju u Boga a kad im kažem da Isus doista govori kroz te ljude onda ne vjeruju. Nije to ništa strašno, i nije tvoja prijateljica luda zato što se ne uklapa o ovaj svijet. Poslije pjevanja voditelj, u mom slučaju čovijek koji je vjeroučitelj govori ali se ne sjeća što govori jer to govori Duh Sveti kroz njega. Ja sam jako plakala i obično netko otplače jer ti kaže upravo ono što te muči i tišti. Kao da mi je čitao misli. ALi ustvari nas Isus poznaje i zna što nas muči, na taj način se oslobađamo toga što nas tišti. Neki ljudi su izabrali otići kod psihijatra a neki su utjehu našli u molitvi. I to je sve. Ja preporučujem svima da dođu. Na kraju se čita odlomak iz Biblije i oni koji su se pronašli u tom odlomku pričaju o tome...i da još idu svjedočanstva. Npr. ispričate što vam se ostvarilo za što ste molili. Svi su hrvati katolici i vjernici ali ustvari nisu. Tvoja prijateljica je imala susret s Isusom doista.
2015 05 08
1 2 3