Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

curke.... jesam li ja poludila?? priviđaju li mi se poštene krpičarke??

listam malo forumom danima u potrazi za nekim stvarčicama... čitam kojekakve komentare... a ono što mi je jutros upalo u oko stvarno prelazi sve moguće granice: cura koja se reklamira danima, upadajući svima na teme, u svojim povratnim informacijama od 10 ukupno ima jednu čistu negativnu i jednu neutralnu... jer je cura koja joj je ostavila (po mom mišljenju) bila preblaga da bi joj roknula negativku. da pojasnim: cura se pobunila što je dobila stare i otrcane naočale koje su u opisu prodavačice bile opisane kao NOVE..... i umjesto isprike dobija odgovor koji me zaprepastio: "pa nisi pitala ništa o naočalama i sad se još imaš pravo buniti.Za stvari koje se kupuju se bar par puta pita a ne napadati me poslije" trebamo provjeravati svako slovo?? trebamo uz upit za artikal pitati i ono obavezno: da li ste lažljivica??...ili vam mogu vjerovati da ste artikal opisala kako treba??.... i jedino onda imati pravo na negativnu ili barem neutralnu. [:ljut]
2015 05 11
ako ima loših i nepoštenih krpičarki,ne znači da nema i onih poštenih. samo što dobre ne dolaze toliko do izražaja,uvijek su loše ''glasnije''. [:smijesi]
2015 05 11
a gledajte, uvijek postoji opcija imenik.hr [:sramezljiv] pa redom.. [:smijesi] istina jest da uredno preskacem tzv. "pastetare". pokazalo se maltene pravilom da upravo one posluju na nacin koji meni ne odgovara. [:smijesi]
2015 05 11
A da stvar bude gora, ima ona još jedan profil [:smije]
2015 05 11
ivana [:poljubac] dunja88 .. ma znam.... ali u cijeloj poplavi koječega što se dešava ovdje dođe ti samo da pobjegneš glavom bez obzira. neću o nečijem obrazu... velike smo cure, znamo sve o tome... pitam se zašto smo dozvolile da nas nadglasaju one loše... zar i mi konja za trku nemamo... ili je vlasniku ergele stalo da uzgaja samo kljusad?? [:sokiran] [:poljubac]
2015 05 11
da jedan. [:smije]
2015 05 11
cipka [:poljubac] overstock... e, pa, ebat ga !! [:kesi] ... ovdje se ni horejšio sa svojim cvikama ne bi snašao!! [:smije] [:poljubac]
2015 05 11
horejšio take preskace ko roj muha [:smije]
2015 05 11
[:smije] [:smije] ja sam upratila sam jedan.
2015 05 11
Moram još dodat da ne odgovara na poruke, poslala mi je upit ako sam za zamjenu ili da bi kupila ako je artikl slobodan, nakon kaj sam joj odgovorila da nisam našla ništa za zamjenu, al da može kupit, nestala iz mog inboxa [:smije] A da podijelite s nama taj drugi profil? [:kesi]
2015 05 11
lako njemu....on ne mora kupovat očale kod nje [:smije] [:smije] [:hihot]
2015 05 11
Eh, da... velike smo cure pa nam je jasno i to da ćemo uglavnom biti nadglasane [:tuzan] A vlasniku ergele potpuno je svejedno... ne čisti on štale [:jezik]
2015 05 11
tako je, gea .... a da i mi doznamo drugi profil, curke?
2015 05 11
[:sramezljiv] [:place] [:vrti] ja to niš ne kužiiiim, ne vidim, ne gledam [:sokiran] [:sokiran]
2015 05 11
oh, ova danka mi se cini ljubomorna na vrhunske occhiale [:smije]
2015 05 11
1 2 3 4 5 ... 7