Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

smješno/tužno/ružno/.....neznam?....

aloha cure [:smijesi] ........jučer sam otvorila temu o curi koja mi je poslala oštećenu torbu(ja njoj majicu).....pitala sam je za povrat,neće....konzultirala sam se sa kolegicom sa krpica [:jezik] ..rekla je da ne odustajem...da tražim natrag majicu.......i tako,odoh ja danas kod prijateljice na kavu....idem preko njezinog fejsa pogledat (pošto ja nemam) tu curu...onako,čisto da vidi s kim sam imala posla.....kad ono.....promjenila je sliku prije nekoliko dana.............ajd pogodite u kojoj majci je na novoj slici???.....baš joj lijepo stoji [:smije] [:smije].....
2015 05 11
[:smije] [:smije] , nasmij se....sto ti drugo preostaje s takvim likusama
2015 05 11
Pa eto si sama odgovorila.ni smiješno ,ni tužno,ni ružno..nego lijepo. [:smijesi] No šalu na stranu,probajte se dogovoriti!
2015 05 11
Razvidno je da njezine potrebe imaju potrebe
2015 05 11
sad sam vidjela majicu i ne vjerujem,stvarno svasta...idem ja sad susjedi maznuti ves sa balkona,uslikati se u njemu,pa ju prek fejsa pitati kak mi stoji [:smije]
2015 05 11
[:hihot]
2015 05 11
Radio bi imenik.hr ko veliki. Pa redom..
2015 05 11
a kako da se dogovorim??...kao prvo,više ne želim tu majicu koju očito nosi!!...ne želim ništa sa njezinog profila,što mi je ponudila....da je zovem i prijetim da mi pošalje novce????.....šta drugo?...
2015 05 11
cipka,pa sve joj pise jasno i glasno,ime,prezime,slike s fejsa,nju sram ne dira...imam osjecaj da ljudi bez obraza nicu ko gljive i sa kisom i bez nje [:tuzan]
2015 05 11
cipelitza...koliko bi mi naplatila da mi "riješiš" situaciju? [:smije] [:smije] ..... [:poljubac]
2015 05 11
mozda je u điru opet neka fejs igra??? [:sokiran] ko oni klinci koji nestaju na 72h bez objasnjenja...tak i ovo,maznu majicu,pa kao trofej okace na fejs...ili hlace,cipele i sl...? to je popularno postalo
2015 05 11
pa baš tako mamamirna!....ako ju nije sram poslat oštećeno,lagat....neznam kako bi je se uspijelo dogovorit na neko riješenje?..boli nju...................
2015 05 11
Lepo ti velim..uredno svim kontaktima koji su lajkali sliku stigla bi poruka s detaljima o majici. Familiju ne bih zaobisla. Nek se ponosi mala.
2015 05 11
ja mislim da je ovo opsesija time da si u modi,pa ove curicke koje sam redom poblokala po fejsu nisu imale od zivota drugo nego od jutra do mraka po ducanima i naslikavat se..tko zna,netko mozda tak i nesto mazne,ne bi me cudilo...ali onda to jos i okolo nabijat na nos...dakle,korak naprijed u univerzum nemorala...bitan je cilj,ne i sredstvo [:sokiran] Da ne pricam o sve cescoj pojavi amerikanizacije nasih ducana,gdje se zene u SECONDHAND shopu,da,dobro ste procitale,pocnu tuci radi tam neke krpice,majicice za 10 kn i tak...mislim...
2015 05 11
Poskidat sve kontakte i fino ih informirat. Nek ju sprdaju do mile volje. Imaju i zasto. Familija ce sigurno biti ponosna takodjer. Ta tko ne bi bio [:sramezljiv]
2015 05 11
1 2