Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jel vam se događa??Živa isitina!

Danas mi se cure dogodilo da sam stala pred ogledalo i uistinu se prepadoh...Ono, višak kila svukud, sijede čudo na glavi, sve visi, sve puca, podočnjaci, podbradak, blijeda ko papir..A nekako ne ideš za tim, ne gledaš, i ne vidiš...a onda te isitna strefi: Ej, pa ja nisam lijepa.. [:place] [:place] niti malo... Baš se osjećam nekako žblj....a ljeto na pragu, a sve i da hoću i mogu i imam vremena ( a anemam) ne stignem ništa napravit..komaaaaaa
2015 05 11
Ja sam blijeda oduvijek, nije mi ni želja pocrnit. Viška kile idu dolje, podočnjaci su isto tu ko i blijeda put - nikad ne odu [:smije] Sve u svem - ja zadovoljna sobom [:zaljubljen]
2015 05 11
Svako jutro mi se upravo to dogodi [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 11
Bila je duuuga zima [:smije] i meni se tako čini,užasno si izgledam,kile su se samo nagomilale a ne idu dolje kao prije [:place] da ne govorim o blijedom tenu,čovječja ribica je nula prema meni [:hihot] ali evo,dolazi ljepše vrijeme, malo više sunca i bude se sve posložilo [:smijesi] malo motivacije svaki dan za neke pomake,iako mi teško pada [:smije]
2015 05 11
Da stvar bude luđa inače ne gledam, imaš sto obaveza i to..i onda od tuge i jada pojela hrpu kokica, čokoladu, ma pukla sam [:frustriran] [:frustriran]
2015 05 11
Winter is coming!!! hahaha, e brus, ljeto is coming..
2015 05 11
snjeska [:smije] dobraaa... ma nemoj tako misliti o sebi... [:sramezljiv] svima se to desi bar jednom mjesecno..a ljeto je tu da sunce popravi raspoloženje [:smijesi] -nabroji sada pet stvari na koje si ponosna i koje su ti lijepe na tebi(da me krivo ne shvatiš; koje su lijepe na samoj sebi) ?
2015 05 11
Nemoj tako! Opralo te, hormoni udarili i sve izgleda crno.. I ja kad se ustanem u 5 nakon par sati spavanja i idem raditi posao koji ne podnosim, najradije bi se s balkona bacila! Ali onda stavim malo štuke i piture, odmah sam si ljepša, sjetim se da ću popodne ubit oko (ako stignem) i da uvečer idem na trening gdje je odlična zabava, energija i rezultati i nekako pregrmim. I tako iz dana u dan.. [:smijesi]
2015 05 11
[:vrti] ..nemoj nikada za sebe reci, da nisi lijepa!!! Lijepa si, uvijek..tvoja nutrina se preslikava na van...zato budi zadovoljna i ponosna na sebe!! [:poljubac]
2015 05 11
Hm....da, Karamarko..zanimljivo je to..samo stvar je u tom da je ovo istina, mislim nemam više 18..sve manje aktivnosti, sve više sjedenja..kile se talože i ne idu, sve nekako omekšalo..Mene je šokiralo što ja nisam toga inače svjesna, a onda te zapljusne onak PLJASSS Da, imala sam ok nogice, onda došle vene..divno.. Cicke bile dobre, sada nisu.., nos velik, pomalo krivv.. E da, imam lijepa usta iii možda oči??? Karakter?? Kao što moj jedan poznanik reče, ne moš ti više hvatat muške na izgled, sad je tu iskustvo, mudrost i drugi šarm [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 11
A brdo, naravno da sam lijepa iznutra, samo to malo tko vidi.... [:hihot] [:hihot]
2015 05 11
Ne bulazni..ostavi komplekse kokosima [:poljubac] [:sramezljiv]
2015 05 11
Majalike..mislim da ne!! Stvorila si takvu sliku o sebi, smatrajuc da te i drugi tako vide!!! Evo ja po pisanju vidim..da si otvorena i zabavna osoba, spremna za salu.... Smatram da to cijene i vide ljudi iz tvoje okoline i zivota..
2015 05 11
ja kad stanem pred ogledalom, divim se svojoj ljepoti, tako i ti ništa ne visi, moraš sebe cijeniti. važno je kakav si covjek, jer je jepota prolazna , baš me briga šta drugi govore .
2015 05 11
Odma šamar poznaniku! Pa za ruku i u optiku. On, ne ti. [:smijesi]
2015 05 11
1 2 3 4