Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

stižu li vam emailovi vezani za mk?

Pozzzz Moje krpicarke!!!!!Znači promjenila sam email adresu na svom profilu iz razloga da mi na mobu dolaze obavijesti putem emaila o upitima s mk. Dolaze li vama obavještavamo ili svako malo otvarate bas stranicu?????? [:sokiran]
2015 05 13
Obavijesti *
2015 05 13
Dolaze na mob. Brzo i efikasno! [:zaljubljen]
2015 05 13
Evo ja sama sebi poslala poruku Al nisam dobila nikakav mail [:tuzan]
2015 05 13
Ah evo dobila sam yupyyyy,sad sam napokon u toku,zaboravila sam lozinku za gmail pa postavila novu!! Super sad sam u toku događaja na mk
2015 05 13
[:smije] [:smije] Glavno da sada radi! [:smijesi]
2015 05 13
Meni su u početku dolazili,cca mjesec dana i poslije toga niš [:sokiran]
2015 05 13
Alena, da nisi sta slucajno iskljucila ili...? [:sokiran] Ja nedavno iskljucila sinkronizaciju i mislila kako upita cak nema..dok nisam skuzila da sam petljala po mob previse [:zaljubljen]
2015 05 13
Nemam pojma vjeruj mi,mozda i jesam...jos se pitam zasto mi to vise ne dolazi
2015 05 13
I meni ne dolaze već cca 3 tjedna,i to samo od Krpica, [:vrti] Mislim da je do stranice greška.
2015 05 14
Meni dolaze sad,nakon 20min,ali dolaze,išlo mi je na živce to što se svako malo moram prijavljivati, nije me bilo i po tjedan dana, zaboravila lozinku od gmail pa napravila novi račun i ubacila pod uredite profil. Samo šteta što se ne može ime mjenjati, ovo mi vec dosadilo [:hihot]
2015 05 14