Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ne odgovaranje na poruke ?!?

Jao, mislim da bi ti mi sve ovdje odgovorile u roku keks... Ja žudim za malom crvenom jedinicom... [:smije]
2015 05 13
Evo ja odgovaram ....pitajt [ [:smije] :hihot] e mene [:poljubac] ove navlakuse i ovak Vam to nebudu prodale
2015 05 13
Nagini imaš apsolutno pravo, imala sam stvarno do sada divne suradnje ali ovo nejavljanje me totalno šokiralo [:tuzan]
2015 05 13
To je ovdje normalno, neki prave selekciju kupaca pa biraju s kime će surađivati, neki su pak stavili artikl koji nemaju namjeru prodati ali je trenutno popularan pa klikom na njega privuku korisnice na svoj profil za kupnju drugih artikala,. Ah čuj 100 ljudi 100 čudi. U svakom slučaju ja odgovaram na sve upite [:zaljubljen] [:sramezljiv]
2015 05 13
ja necu odgovarati na upite bez dobar dan, bok, ista.... jos ni ne napise bi li zamjenu ili kupnju...sve ostalo odgovaram.
2015 05 13
hvala jacica, evo šaljem [:poljubac] , divne ste cure [:zaljubljen]
2015 05 13
Evo kod mene imaš svega i svačeg, pogledaj ako ti šta paše i odgovaram sekundarno! [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 05 13
ravenhearst uvijek pristojno pozdravim, takva sam [:smijesi]
2015 05 13
inge može, pogledam pa se javim ako nađem nešto interesantno [:smijesi]
2015 05 13
ja uvijek odgovorim, al znaci uvijek, nisam za zamjenu, e pogledala sam ne nadem nista, za mjere sve sve jer znam kak je glupo kad tebi neko ne odg. al kazu ne ocekuj da ljudi budu fer prema tebi jer si ti prema njima. to je isto kao da mislis da te lav nece pojesti jer ti ne jedes lavove, definitivno! [:smijesi]
2015 05 13
ja radim sa ljudima, ima nas stvarno svakakvih i navikneš se na sve i svašta ali takvo ponašanje [:sokiran]
2015 05 13
vidim da se puno vas prodavačica žali na uzimanje podataka i ne plaćanje, a mislim tek to... [:frustriran] [:frustriran]
2015 05 13
uvijek može nešto iskrsnuti ali samo javi, koliko je to teško?!? Nekima očito preteško!
2015 05 13
revir nemas nista od sekiranja, take it easy girl! [:poljubac]
2015 05 13
@revir1979 dobro došla u carstvo krpica [:smijesi] ...meni je to očajno da se neće javiti...izmjeriš artikl sa svih strana, poslikaš ponovo a ona se neće obratiti odustajem, samo nestane [:vrti]
2015 05 13