Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ne odgovaranje na poruke ?!?

uhhh ma briga te navikni se [:smijesi] , uvijek je bilo i bit će pristojnih i nepristojnih...meni je gušt kad vidim da neko pita bilo šta [:smije] a baš ima 200 i nešto povratno pozitivnih i pita me sve i na kraju pojeo vuk magare [:smije] batali [:hihot]
2015 05 13
sve one uredno dobiju poruke, pa i na mail, neodgovaranje je cisto ignoriranje
2015 05 13
Ili su žene ,samo,u žurbi.
2015 05 13
To je očito neki virus koji vlada ovdje [:hihot] Ja sam prošli tjedan poslala nekih 10 upita - nešto bih odmah kupila, a u nekim slučajevima nudim zamjenu ako korisnicama na profilu piše da načelno pristaju na zamjene - od toga točno 5 njih nije uopće reagiralo [:vrti] Ne kužim to. Meni je jednostavno nezamislivo da ne odgovorim na poruku... ali previše nas je ovdje a da bi bilo realno za očekivati da se svi ponašamo prema istom modelu i pravilima pristojnog ophođenja. Krpice su model svijeta u malom - ima nas svakakvih.
2015 05 13
Ma gle ti iazre, ona da će ti odgovoriti [:smije] Pa, moje iskustvo s iazrom je ovakvo - javila mi se i predložila zamjenu, pristala sam i zamolila da svojim hlačama izmjeri širinu pasice, nakon čega mi se više nikad nije javila [:sokiran] . Još par puta sam je pitala gdje je zapelo, ali - muk nad mukovima. Toliko o njenoj ponudi s poljupcem [:pospan]
2015 05 13
Meni je fino objašnjeno - ak ti se ne javi očito ne zeli s tobom imat posla...iz kojeg razloga zna samo ona...
2015 05 13
a što ako se te poruke nekako ne isporučuju? meni se dogodilo da sam sa krpičarkom dogovorila primopredaju na kvartu, dakle 5 minuta od nje, 5 minuta od mene uz moju dobru volju da hlače odnese doma i isproba pa ako su joj dobre kupi. U jednom trenutku dobila sam poruku da vidi da se njene poruke ne pojavljuju [:sokiran] i nakon toga ništa [:vrti] zona sumraka u svakom slučaju [:sokiran]
2015 05 13
htjedoh otvoriti baš ovu temu i gledam u koji folder, i gle baš moj naslov ... i čitam poruku i mislim si pa kad sam ovo napisala??? Od riječi do riječi sam isto htjela napisati! Ali poslala sam poruke da želim kupiti na 4 različite krpičarke - ni jedna mi nije odgovorila??? A neke su se prijavljivale redovno sve ove dane??? Whats the point, ne kužim??? [:frustriran] [:ljut]
2015 05 14
[:smijesi] ja isto to nikako ne shvaćam, danas sam se već lagano ispuhala i makla sve takve "prodavačice" iz omiljenih i praćenih [:jezik]
2015 05 14
1 2 3 4