Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Collistar......

samo ti udri [:hihot] [:hihot] kaj bi mi smetalo? bitno da sam ja našla di moj moj br.01 [:smije] [:smije]
2015 05 13
Ja ću ti isto pogledati u Mulleru u Ri, prvi puta kad budem išla do grada, ako nađem, javim ti [:kesi]
2015 05 13
joj super,hvala ti unaprijed.....nema jer sam obišla cijeeeli Zg,neke dučane i u par navrata [:tuzan] KIKO kozmetika mi je isto super ,samo nema kod nas to sam kupovala u Palmanovoj u Italiji,al nešto u zadnje vrijeme i ne idem...oni sve što imaju im je super,prošle godine sam nakupovala sve što sam našla [:hihot] tako da imam njihova rumenila,ruževe,sjajila na izvoz [:hihot] al bi mi Collistar baš fino to upotpunio [:smije]
2015 05 13
Meni je KIKO super, iako dugo nisam ništa kupila,nisam baš često u IT kao prije. Kod nas ni ne znam da li se ima gdje kupiti [:sramezljiv] Mene sve više oduševljava Diego Dalla Palma kao brand, iako je nekako oduvijek dostupan, zaobilazila sam,ali sam nekako probala i oduševljena sam [:zaljubljen]
2015 05 13
jel da je super?Diego?meni odličan,jedini korektor koji prekrije podočnjake i vrečice [:hihot] [:hihot] Ne,Kiko nema kod nas,nažalost...al nije ni Palmanova tak daleko [:smijesi] ...uh ja obožavam dobru kozmetiku,to mi je takav fetiš,da bi sve torbe i cipele dala za ono što tražim [:smije]
2015 05 13
Ista stvar [:smije] Moje podočnjake prekrije samo MAC i Collistar u tubici [:hihot] Moja strast [:smije] su puderi i rumenila, a trenutno najbolji puderi su mi Guerlain. Vrijede svake kune.Daa, kozmetika je moja ljubav, čuvam i pazim svaku stvarčicu,a torbe i cipele skoro ni ne gledam [:smije] Kupim tek toliko da ne hodam bosa, a torbu da imam u čemu nositi....kozmetiku [:smije]
2015 05 13
[:hihot] [:hihot] [:smije] slična stvar.. Ma ja si volim priuštiti konkretno pa makar i skupo platila,al da mi je original iz dućana,pa to nosim godinama....zaobilazim shopinge,ako baš ne moram(osim za maloga)ali kozmetika......upravo m i zapelo za oko tvoje rumenilo [:hihot]
2015 05 13
[:hihot] ja jedino od kozmetike više ne isprobavam -maskare [:ljut] Prije sam ih kupovala kako je koja izlazila i od svake očekivala čudo, bile su to maskare i od kojih 350 kn, ali sam shvatila da čuda ipak ne postoje [:hihot] jedina koja mi odgovara je Max factor 2000 calorie i njoj sam vjerna dugo [:kesi] A sve drugo...mogla bi isprobavati satima [:zaljubljen] Koje rumenilo, imam ih oko 30? [:pospan] Illamasqua rumenila su presavršena, ali za mene jako pigmentirana, iako se šminkam od svoje šesnaeste, a sad ih imam 20 više, još nisam usavršila poteze blendanja, pa ispadnem kao klaun [:hihot]
2015 05 13
1 2