Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure s nijednom povratnom

naravno isprintanu od strane službenice u banci
2015 05 14
rockerica ma znam, najlakše je opaliti negativnu [:hihot] nije moj stil, al morati ću, nadam se kako se negativna može obrisati, jer to i namjeravam ako se javi i pošalje. odavno je mogla napisati makar par riječi ukoliko ne može poslati ovih dana, ali ovako nejavljanje.... mislim da nikako nije uredu
2015 05 14
cirkus, što reći, ja odgovorim na sve poruke, takav je valjda bonton
2015 05 14
samo opali negativnu, izgleda ću i ja na žalost morati
2015 05 14
mislim da je najbolje odmah na prvu javno objaviti podatke ,onda nebi se one igrale s nasim vremenom,zivcima i kunama,,kako njima odgovara,,zasto da one ispadaju zrtve a mi koje zelimo fer igru na kraju pop,,,,, [:frustriran]
2015 05 14
alenkakova očito ćemo morati. ja sam opet ostavila sad poruku, ako se ne javi a vidim da se zakačila sutra ostavljam negativnu.
2015 05 14
stvarno hvala svim divnim i poštenim curama s kojima sam surađivala, od srca [:poljubac]
2015 05 14
nije ni čudo kad se žale da prodaja, a tek zamjena stoji, pa nema više poštenja. za pop... [:hihot]
2015 05 14
doslovce [:hihot]
2015 05 14
Godinu i pol sam na krpicama...al ovo što se u zadnje vrijeme dešava nije humano [:ljut] Ajde jasno mi je da neki natovare na profil ZARA i AIR MAX.... i bez pozitivne da varaju, al ove sa 100 povratnih nadalje...ja sam šokirana. Mislim da bi barem mogle priznat grešku i vratit curi novce.
2015 05 14
E mislim da je sve to relativno..ja sam imala 0 pozitivnih kada mi je jedna Marina draga kupila kožnu torbu od 400,00 kuna i bila super zadovoljna..danas imam samo 20 povratnih..a još 20 sigurno cure koje se ne udostoje ni javiti..predmnjevam da su nezadovoljne da bi pisale do jutra..ovdje je lutrija..ali ima fer play igračica..i da 1 digresija na negativne..moja frendica imala profil..jedna persona joj je pod novu majicu prodala poderanu i masnu CK...i ona joj ostavi negativnu..nakon toga ona je njoj sa 3 profila svoja i 6 prijateljica napravila takav negativni show..da je otvrorila novi..e pa sada...
2015 05 14
od 2013. sam tu i ovo mi se nije desilo nikad. stvarno si u pravo postalo je kako kaže moj susjed ciganjluk [:hihot]
2015 05 14
Kad dodes kod cige..znas sta je.. [:hihot] ..a ove ga cigane, po balkanski..i jos na kraju ovaj posteni bude kriv! Imam osjecaj da se na krpe navukla nekakva balavurdija sa prozirnim prevarama....a ove sa dosta pozitivnih komentara su se ustolicile, i tko njima ima pravo reci da varaju??????!!!! [:frustriran]
2015 05 14
jeste baš to [:sramezljiv] Samo sada i poštene cure su pod upitnikom..evo npr.htjedoh kupiti starke jer kupujem samo novu robu..a nisam snob ali eto..i kaže cura patike nove limited edition..i super na slici sve 5..nađemo se mi igrom slučaja bila je iz pule..i sve super..ja ne otvaram ispred pbz te patike i ne radim dramu..pošteno platim 350 kuna..i odem kući..umalo da nisam falila pasti sa stolice..žute odljepljene all star se ne vidi broj um.38 ..39..i nazovem ju i kažem imaš 1 sat da dođeš..da ne može da je s malim u kinu..rekla sam joj obzirom da sam pravnica..ako ne vrati novac prijavit ću je za prevaru..iako je to smješno..u 21 sat..vraća novac i izvinjava see..a ima 206 pozitivnih svi! a roba sva od 300 do 1000 kuna..i sad tko je lud?
2015 05 14
a ovo..fina gospođa ..iz Rijeke..naruči čizmice.312 pozitivnih..uredno plati ja pošaljem i naravno i poklon kao i svakome.i eto nje za 7 dana, ja želim novac natrag..pitam šta je..jer su nošene 1!, ma sve ok ali boja nije ista na slici i u živo što je laž..imala tada 1 povratnu i šta ću..vratila novac.. ili cura kupila štikle..br.37, izmjerila koliko mogu, štikle nenošene!, kaže za 7 dana male joj..ajde vratim 180 kn..i dobijem natrag štike koje je dotična nosila...i sada ih ni za 45 ne mogu prodati.. a da ne govorim da sam pod nove tajice dobila samostojeće čarape..i šta poučena mojom lori i negativnima..napisala šta im ide bez negativne..da ne bude radi parsto kuna šteta pro futuro ..
2015 05 14