Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure s nijednom povratnom

Uplatim tako ja curi novce za artikl iako mi šesto čulo nešto zvonilo jer nema ni jednu povratnu, ali razmišljam, ono treba svakome dati priliku i ja sam bila bez povratne, a kao dono opa tropa, mulj, žulj i sad čekam kako će se stvari odviti. kao kriva je banka i ja jer ne znam uplatiti, a uplatila već x puta preko interneta i zvala banku i uplata je prošla... Nikom više ne vjerujem i točka! [:smijesi]
2015 05 14
al čemu to [:ljut] pa svi smo bili bez povratne, ok. al' brate tražiš ju da prvo pošalje i do vraga.. hjoj..
2015 05 14
ne želi, kaže da nema uplate i sad mi prijeti i njem brat, a ja zvala Pbz i gospođa mi sve rekla i objasnila i tako joj i napišem, a ona opet po starom, inače uplatila sam još u utorak i danas mi se javi da nema uplate
2015 05 14
njen [:smijesi]
2015 05 14
na kraju je ona žrtva, ma prestrašno...
2015 05 14
ali to mi je najbolje, Mora da Erste banka nešto šteka [:hihot]
2015 05 14
pa koja je ona banka ?
2015 05 14
ona je Erste [:hihot] a ja Pbz
2015 05 14
ma nema šanse, mulja na kvadrat, uplata bi već 3x sjela, jedino ako mala nije imala neki dug na kartici, to bi joj pojelo sve pare odmah i onda se može (....) [:hihot]
2015 05 14
ja ne znam što da radim, sličan problem samo korisnica ima preko 70 povratnih, sve pozitivne, uplatila joj novce u ponedjeljak, zamolila da mi se javi kada će poslati, danas ostavila poruku da se makar javi, no ništa, a uredno se spaja na krpice.....
2015 05 14
Zasto ne otides do svoje banke, trazis ispis crno na bijelo, i zalijepis joj pod nos!! Ne kuzim, zasto samo tvrdis, uzmes dokaz i cao đaci!!
2015 05 14
Nadam se samo da su bili mali novci u pitanju jer te preveslala [:tuzan]
2015 05 14
Vedrana opališ joj negativnu pa da vidiš kako bu se javila [:smije]
2015 05 14
dala sam joj rok do sutra a onda ostavljam negativnu i objavljujem ime i prezime i račun. Mislim svašta, ovdje ima sve više bezobrazluka. [:vrti]
2015 05 14
pa i uslikala sam joj uplatu i poslalu, ali je banka i dalje kriva [:smije]
2015 05 14
1 2 3