Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kozmetika-rok trajanje

Primjetila sam da neke korisnice prodaju korištene pudere, maskare, ruževe....koje su stavile u prodaju 2013 (neke i prije), ukoliko izbriše artikl, pa ga ponovno stavi u prodaju ispada da je noviji. Osobno smatram da sve što se stavlja na lice i oči treba kontrolirati. Kako se osigurati,a da nije samo puko povjerenje, pa app????
2015 05 16
Na uslikani rok..al osobno ne kupujem rabljenu kozmetiku... Kao ni intimne stvari [:smije]
2015 05 16
potpisujem Majalike
2015 05 16
Iskreno mka mi je kad vidim da je rabljenoj kozmetici veca cijena na krpicama nego u trgovini.
2015 05 16
Cure, meni u prošloj Avon kampanji stigli Planet Spa gelovi za umivanje lica kojima je istekao rok trajanja. Kupila sam 2, jutros se umivam i vidim da je rok trajanja; 09032015 18:17 Nema teoretske šanse da ću više naručivati kod njih..
2015 05 16
Nema smisla prodavati rabljeni donji ves ni kozmetiku jer je nehigijenski i tko zna tko je sta je stavljao
2015 05 16
ProDanovich vrati im i reklamiraj
2015 05 16
I meni je muka od toga, essence kozmetika i ta jeftinija i stvarno prihvatljiva svakom džepu, a recimo lak za nokte 20 kuna ( u trgovinama 13 )
2015 05 16
ili essence puderi, nekidan je bila tema. cijena na krpicama 50,u trgovini 30tak [:hihot]
2015 05 16
Ne bih nikad kupila korištenu kozmetiku od nekoga, iskreno ne razumijem cure koje tako kupuju. Dok zbrojim cijenu proizvoda i na to dodam poštarinu, plus ako platim još i naknadu u pošti ili banci dok uplatim na nečiji račun - mogu i novu kozmetiku kupiti u trgovini. Uz to sam i gadljiva - ne bih nikad stavila na sebe sjenilo, maskaru, ruž ili bilo šta s čime se neka druga cura mazala. Roba je drugo - opere se, ali kozmetika se ne može oprati.
2015 05 16
prodanovich, ja sam imala od avona intimni gel kojem je isteka rok prije 3 godine,,,,srića da sam primjetila na vrime [:boji]
2015 05 16
slažem se sa vama nikako to nebi ni kupovala . mislim da sad stvarno u svakoj drogeriji imaš kozmetike za svačiji džep hoćeš najskuplje ili jeftinije [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 16
@tinkipinki ajme meni.. meni je ovo dovoljno da ih bojkotiram, užas.
2015 05 16
Odite na CHECKCOSMETIC upisite marku proizvoda i ispod upisite sifru koja pose ispod proizvoda crnim slovima je napisana kratka sifra
2015 05 16
Nebi kupovala rabljenu kozmetiku, al takoder vidim da tu dosta cura prodaje essence bronzer koji se vise vec 2 godine ima novo pakiranje, dakle kolko je tek bronzer star [:frustriran] [:frustriran] [:boji] [:frustriran]
2015 05 16
1 2