Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

sto je sa stranicom?

Sto se dogadja, nema administratora, a nema ni ljudi bas [:tuzan] Nitko nista ne kupuju, cak i kada netko posalje upit se nikad vise ne javi i sl [:vrti] Je li i kod vas tako ili to samo kod mene?
2015 05 17
ja imam jako puno upita,al rijetko ko i kupi nesto
2015 05 17
Čekam dan kada ću samo prodavati, a ne kupovati [:smije] Ali obzirom da sam dobila posao gdje je plaća 6000kn, dobro je i dok kupujem [:smije]
2015 05 17
Kod mene koma, nema upita nikakvih [:tuzan] [:sokiran] ni prodaje ni zamjene, niš ne ide
2015 05 17
svi kazu da samo kupuju a nikako da netko kupi nesto i od mene [:hihot] [:smije]
2015 05 17
zato ja polako napuštam krpice...i sama jedva spajam skraj s krajem pa ne kupujem i nemam što ponuditi...a i ovo malo stoji već mjesecima...
2015 05 17
Stranica je otisla k vragu. Nema se povjerenja vise zbog kojekakvih prevara i lazi. Evo ja prva ne kupujem jer se bojim prevara a i kad idem kupit gledam da to bude iz ri pa da bude primopredaja. Imam osjecaj da su i admini ili admin pustili sve k vragu i ostavili da stranica propadne jer vjerovatno nemaju zivaca se boriti.
2015 05 17
adelabeba - strašno ti je mala plaća.... sjeti se da tete na kiosku imaju 2400 i primjerice da je masu ljudi nezaposleno pa će ti biti bolje što imaš posao i plaću samo 6000 [:smijesi]
2015 05 17
Evo ja sam, recimo, "friški" korisnik, nekih mjesec i pol, čini mi se... Počela sam jer sam dobila otkaz, pa se spojio višak slobodnog vremena i nedostatak novca... Prodala sam jako malo toga, upita tu i tamo ima, ali nikakvog odgovora (nakon mog mjerenja, slikanja i sl.). Nije da me to previše ljuti, ali mislim da bi bilo o.k. (da ne kažem kulturno) da se odgovori (ne odgovara mi, odustala sam, nemam novca, hvala, štogod). Kupila sam nešto malo, jer, kažem, ni sama nisam baš pri novcu... U svakom slučaju, ipak mi se sviđa ovdje i zabavno mi je... Još samo kad bi prodaja išla barem malo bolje. [:smijesi] Isto tako mislim da se malo kupuje zbog svih tih tema o prevarama, kao i zbog poplave popularnih artikala airmax-a, zare i sl. Mislila sam da će ova stranica biti više namijenjena kupovanju neobične robice, kakve se ne može naći po dućanima, a opet po dosta niskoj cijeni... Recimo, ja nemam baš neke "popularne" artikle, ali su, po mom mišljenju, neobični, tipa suknjica kupljena u Moskvi, torba u Londonu, vintage haljina... Sorry na ovako dugom post-u, nešto me je došlo... [:smije]
2015 05 17
Baš mi je žao što pišete da vam prodaja baš ne ide.. no kao dugogodišnji prodavač dajem vam jedan savjet: FOTKAJTE SVE NA BIJELOJ PODLOZI i garantiram da će vam krenuti prodaja! Mislim da jedna prava uredna poštena kvalitetna slika govori više od teksta, popusta ili bilo kakvog teksta o akciji i da je slika ta koja privuče kupca, eto sretno svima!
2015 05 17
drage krpicarke! naravno da ljudi ne kupuju pa di vi zivite? ljudi sa placama od 10 000kn gledaju na svaku lipu, a sta je sa vecinom hrvata tj stanovnika ove mocvare??? u kontaktu sam s velikim brojem ljudi i dragi moji ovi sta od vas i mogu kupiti najcesce ce kupiti novo i u ducanu, a ovi ostali nece jer NEMAJU tesko mi se bilo pomiriti sa ovom spoznajom, ali na zdrave oci kad nesto vidim ne mogu se i dalje zavaravati
2015 05 17
jaaako slabo ide prodaja u zadnje vrijeme. prije je puno bolje išlo [:tuzan]
2015 05 17
Jagodica-hvala na savjetu! [:poljubac] Imam još nekih krpica za poslikati pa ću probati na bijeloj podlozi [:smijesi]
2015 05 17
@Nikoli, radila sam ja i na tisku u srcu sezone za 3400, i konobarila i bila ispomoć u restoranu i sada se naradim, ali barem dobijem plaćeno i znam za šta radim. Trpila sam i primala mizerije prije, jer sam naučena raditi, a nisam sjedila kući i žicala roditelje da mi daju za kavu kao jako puno izbirljivih mladih cura koje kao nisu prisiljene raditi nemam ti ja pojma koji tamo posao za siću od 3000kn [:smijesi] Tako da sam zaslužila da me se pošteno plati nakon svih poslova koje sam radila, hehe [:zaljubljen]
2015 05 18
Ovo i mene zanima - sto je sa stranicom? Zasto se usluge vise ne mogu kupiti? [:sokiran] Nista ne reagira, otislo sve u krasni klinac [:smije]
2015 05 19