Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Za mekoću i sjaj :)

Pozdrav svima, tražim preporuke proizvoda za kosu za sjaj i mekoću prihvatljive cijene. Ako ste s nečim posebno zadovoljne, podijelite. Hvala! [:zaljubljen]
2015 05 19
Što se tiče šampona i regeneratora, meni je to sve isto,ne vidim razliku [:zaljubljen] ali recimo ovo ulje mi je super,baš se primijeti da je kosa mekana i sjajna [:kesi] nije baš nešto jeftino,ali ja sam ga kupila na sniženju od 50 % (za nekih 30-ak kn) i jako dugo traje... [slika:35c9eada-66ff-4594-8841-856ea4f64ef3]
2015 05 19
Loreal maska za kosu,kosa glatka, sjajna, ma savršena. Godinama koristim masku,šampon i regenerator od Loreala i stvarno su super:) [:smijesi]
2015 05 19
John Masters organics regeneratori. Savršeni.
2015 05 19
Hvala :)) KatarinaVelika ima maska neki naziv ili je samo ta jedna? kolika je cijena? [:zaljubljen]
2015 05 19
I ja potpisujem ovu Lorealovu masku, total repair. Lila pakovanje. Odlična je !! :)
2015 05 19
Super, hvala :))
2015 05 19
Ovo je zadnji u nizu proizvoda koje sam isprobala. Dakle, nanosi se na mokru kosu, malo posušenu ručnikom, na vrhove i kasnije ako sušite kosu, osušite je, ako ne, ne osušite... uglavnom, ne ispire se. Već od prvog korištenja, kosa je izuzetno mekana i dobije određeni sjaj. Meni iskreno pomaže i zadovoljna sam. No, pošto je na bazi ulja, ne preporučujem onima s kosom sklonom brzom maščenju. [slika:2cb9f9fe-059f-452f-b45f-75e47b4565f8] Inače baš i nisam sklona korištenju kupovnih tretmana i seruma, tako da bih svakome preporučila maske i pakunge koje mogu sami napraviti doma. Kantarionovo ulje za sjaj i protiv peruti, a nikad ne možete pogriješiti s dobrim starim maslinovim uljem.
2015 05 19
meni je ok i pantenovo ulje za kosu, isto neko "zlatno" pakovanje.... nije loše...zadovoljna sam i sa avonovim uljem, onim sa zelenim čepom, kao neki serum...
2015 05 19
meni do sada nista nije bilo toliko dobro kao maska od banane. taj zdravi sjaj ostaje i po +7dana nakon ispiranja maske! cudo jedno [:zaljubljen]
2015 05 19
definitivno bih preporučila kokosovo ulje za kosu! ...a i za skidanje šminke, za hranu, ma sveeee...najdivnije ulje i nije tak skupo, i dugo traje..ja sam si baš stavila to ulje na kosu pa ću isprati [:zaljubljen] po meni nema boljega, a i prirodno je [:smijesi]
2015 05 19