Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Tražiti više osobnih informacija pri registraciji

Eto, ako ne OIB, onda neka admini nešto smisle... Nije mi jasno kako ljudi mogu zatvoriti jedan profil(jer su blokirani) i otvarati nove? Što svatko ima 5-6 e mail adresa? Meni je žao cura koje su poštene, a rejting bi trebali ozbiljno shvatiti. Gledajući kako stvari funkcioniraju na E-bayu rejting je odlična stvar, jer nitko lud ne kupuje ništa od nekog tko ima loš rejting i negativne komentare!
2013 03 14
e-bay nije Hrvatska stranica,drukcija su prava
2013 03 14
Da, ali ni to s povratnim informacijama ne funkcionira kak se spada, jer ostavljanje povratne nažalost ovisi o dobroj volji kupca. Realno, krpice nisu ozbiljna stranica za prodaju/zamjenu odjeće tako da se ni ne mogu uspoređivati s ebay-om. A ta šefica koja adminki ne da pomagača očito ni nema neke prevelike ambicije da se ova stranica poboljša.
2013 03 14
eridanis e pa nebi rekla jer i na srpskim krpicama je sve isto ko ovdje.Sto mozes kad su zakoni takvi..nista,jedino privatna tuzba
2013 03 14
Nisam bila na srpskim krpicama, pa ne znam kakva je situacija tamo. Samo kažem da stranica ne može biti bolja ako na njoj rade samo adminka i tehničar. Kad ti izbrišu account na ebay-u ne možeš samo tako napraviti novi jer ti zapamte ime, prezime i adresu, ovdje to nigdje nije evidentirano. I kad napraviš account ubace ti nekakav file u komp preko kojeg prate svaku tvoju IP adresu kad ideš na ebay, tako da lako skuže tko je napravio novi profil pa mu onda i taj blokaju.
2013 03 14
a nisu krivi adminka i tehnicar....Pametno,jako pametno s IP adresom.
2013 03 14
Stvar kod ebay-a je što je usko vezan za paypal, dakle jedno bez drugog ne funkcionira. Na ebay-u ne možete kupovati ako nemate paypal račun i to je najbitnija stvar za tracking. Svaki put kad se otvara ebay account mora se linkati paypal, a svaki put kad se napravi paypal mora se predočiti financijski background, žiro ili tekući račun, kreditna kartica.. I iz tog razloga, možete otvoriti samo jedan ebay account jer samo jednom možete linkati paypal account sa svojim financijskim podacima ako želite vršiti bilo kakve kupoprodaje. Zato je apsolutno besmisleno uspoređivati ijednu stranicu sa ebayom. Ebay je ipak globalni div, bez konkurencije, koji nudi apsolutnu sigurnost kupcima i prodavačima, za negativan feedback povrat novca i provizije te mnogo drugih stvari.. Dok god stranica ne posluje kartično i transparentno, šanse za varanje su goleme.
2013 03 14
Ma znam da oni nisu krivi pobogu, nego ta šefica ili tko već, koji im ne dozvoljava da imaju nekog tko će im pomagati. Krpice ne moraju biti povezane s nikakvom stranicom za kartično poslovanje, nego samo treba smisliti to da se pri registraciji ubaci taj file u komp koji prati kad se ulogiravaš i s kojeg računa. Mislim da bi to drastično smanjilo ponovo otvaranje profila.
2013 03 14
1 2