Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć oko potencijalne prevarantice iz Krapinskih Toplica!

Molim da mi se netko javi od tamo, možda poznate dotičnu, ili tko radi u bolnici u KT jer frendica i ja sumnjamo da radi tamo! UKRATKO - Riječ je o parfemu koji je uplaćen pred 3/4 tjedna i frajerica je obećala vratiti 100 kn više uplaćenih uz slanje parfema, no naravno da se sad ne prijavljuje ://// A i ja sam joj se nakon tjedan dana od uplaćenih novci javila da bih kupila isti taj parfem i bez beda mi je davala broj računa i sve, makar ga je moja prijateljica već 'kupila'. Na poruke je odgovarala automatski. Parfem je navodno poslan prošli tjedan, no ni traga ni glasa istome na Tisku.
2015 05 25
Zasto ne stavis link profila?
2015 05 25
pa da me ne napadnu ljudi da lažno prozivam, a vidim da je danas dobila novu negativnu [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 05 25
Uplatiti perje prije 3-4tjedna, parfem ne stize a prodavacice nema...hm....meni logicno da si na iglama....
2015 05 25
jesi joj se javila na fejs?Imas kontakt njen kakav?
2015 05 25
Po povratnima ocito gubi papirice sa sifrom, a i sama je ocito bila prevarena....
2015 05 25
Znači, AFashionvictim je uplatila, ja sam joj se javila s namjerom kupnje i iskopala podatke njene... Ne znam, preko gugla adresa je od bolnice, a kad sam joj rekla kakva je situacija, ona je mene napala da kaj ja nju napadam.. MojaKrpica , prije 13 dana, 11:07 Minanovica 7a :) AnitraMartinA , prije 13 dana, 11:17 Frendica je kupila taj parfem od tebe i uplatila ti 300 kn umjesto 200. S obzitom da joj ga nisi 'poslala' jer si 'na putu', vrati jos na racun svih 300 kn. Imamo dokaz o uplati na racu koji si i meni dala. (IME I PREZIME FRENDICE I BROJ RAČUNA OD MOJE FRENDICE). Javila se bude i ona preko svojih poruka :) AnitraMartinA , prije 13 dana, 11:18 Hvala na adresi bolnice :) MojaKrpica , prije 13 dana, 11:23 Slusaj ja imam vise tih parfema jer mi seka radi u mulleru ako bas zelis znat i ona ce dobit svoj cim se vratim jer ja nisam varalica i nikad nikog nisam ovdje prevarila i ne razumijem tvoj napad i ako ne zelis kupivat onda ne trebas ni napadat bez razloga.zahvaljujem ti na brizi za frendicu no nema potrebe. Ovo je jako drsko od tebe. A ako i ti zelis svoj takav dobit ces ga. Samo nemoj igrat tako bezobrazno jer ja ne vatam ovdje. Prodala sam vec dosta parfema i svi kupci zadovoljni bili. MojaKrpica , prije 13 dana, 11:29 Ja novac ne vracam nego saljem parfem cim se vratim plus 100 kn I sta je s tobom? Ovo je dokaz o mojoj adresi pa razmisli kad napadas. Zivim vrlo blizu bolnice. Mozes ne i nazvat jer se ja ne skrivam. O boze.. Ne vjerujem.
2015 05 25
TU IDE SLIKA OSOBNE KOJU MI JE POSLALA MojaKrpica , prije 13 dana, 11:33 Bez srama si . Adresa osobne draga... AnitraMartinA , prije 13 dana, 11:38 Hvala na slici, budemo vidle kak se situacija odvije :) nisu nam krapinske toplice problem da dodemo :) pozz MojaKrpica , prije 13 dana, 11:52 Hahaha a jesi smijesna. Prijetnje zadrzi za sebe ja ti nisam balavica. Lp MojaKrpica , prije 13 dana, 11:52 Prije nego pocnes napadat potkovaj se znanjem. Bok AnitraMartinA , prije 13 dana, 13:15 Sumnjam :) AnitraMartinA , prije 4 dana, 18:10 gdje je parfem i novac?
2015 05 25
Cura ima 22 ili 23 godine
2015 05 25
Strasno [:vrti] ja sam ju nasla na fb,imamo zajednickog frenda, pitat cu je mozda zna doticnu
2015 05 25
Mogla je uzeti bilo čiju osobnu i uslikati, moguce da ni to nije tocno. [:sokiran] Seka radi u Muelleru, mozda netko tko radi tamo zna...
2015 05 25
Boze sacvaj.strasno
2015 05 25
Seka radi u Mulleru,pa ova preprodaje parfeme na krpama...Zanimljivo
2015 05 25
Napravile budemo hajku i u bolnici i u Mulleru tam di već živi, nije problem. 300 kn je velik iznos [:ljut] [:ljut] [:frustriran]
2015 05 25
zato kad trebas testere sminke ili parfema nikad ih nema [:vrti]
2015 05 25
1 2 3