Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć oko potencijalne prevarantice iz Krapinskih Toplica!

jel je najbliži muller u tom kraju onaj u westgateu?
2015 05 25
ovo je moje iskustvo s dotičnom dogovor je bio da mi dotična pošalje štikle odmah nakon sto uplata bude vidijiva da mi stignu do dana za koji su mi trebale..i kad je trebalo slati jos slika i podatke odgovarala je na poruke u roku odmah.ja sam uplatila i ona je rekla da ce odmah poslati,i javila je tek sutradan nakon sto sam joj ja poslala nekoliko poruka da je paket poslan,al mi nije poslala sifru.i ja sam joj par puta ponovo poslala poruku da mi javi šifru da znam da je paket sigurno poslan,a ona je prvo rekla da joj je mobitel ostao na poslu pa da nije mogla odgovarati na poruke,pa da joj torba nije uz nju da će poslati šifru čim uspije i onda se prestala javljati.onda sam ja otisla do tiska dva dana zaredom da prvojerim jel paket u dolasku i naravno nije bio jer ga dotična nije ni poslala iako je rekla da jest, na što sam joj ja poslala poruku da želim da mi vrati novce i otad mi više ne odgovara na poruke
2015 05 25
Guglo je cudo.. nesto puno prezimenjaka u istoj bolnici radi. Namjesten natjecaj? Mjok
2015 05 25
frendici se javila preko vibera i rekla da je parfem poslan. prvo joj je prijetila policijom, i na to je moja frendica popizdila i rekla joj da joj bude ona njoj policiju poslala pa je na kraju razg završil s tim da se nada da budu izgladile stvari i da si ostave pozitivne povratne informacije [:ljut] [:ljut] [:frustriran]
2015 05 26
U najboljem slučaju neutralka treba biti, samo u slučaju da vrati perje ili pošalje parfem sa šifrom. [:vrti]
2015 05 26
MarijaV - eto cure su došle do kontakta pokušajte i vi utjerati svoje novce nazad!!
2015 05 26
Znači, duguje joj 100 kn, njih nije stavila u paket kako je rekla da bude i poslala joj je EDT u kutiji od EDPa. Pitanje jel je i EDT original ili je kopija, ništ me nebi čudilo. Priložila budem slike!!!
2015 05 30
Je li joj stiglo? [:sokiran]
2015 05 30
[slika:c31bd41c-c5a7-4ff4-8753-66dd0f0eefec] [slika:2e84afa2-a1f4-49ab-a700-0142ba1a3658] [slika:c624ff36-b570-425d-8ed3-237313dc0cc2] Evo kaj joj je stiglo, a ova koja joj je ostavial negativnu prije mene je izbrisala i stavila joj ne NEUTRALNU, nego POZITIVNU?!?! Hvala Martina na lovljenju naših novci ispada [:frustriran]
2015 05 30
Još po batch codu (ako ga dobro vidim pročitati sa slike) na checkcosmetic ispada da je parfem sa početka 2009. godine...
2015 05 30
ma katastrofa, ajde još da je fulala edt, edp, ali tak staviti u kutiju lažno uf
2015 05 30
update, briše oglase s lažnim parfemima!
2015 05 30
Ja sam imala lošu kupovinu s ovom curom uplatila sam novce prije tjedan dana i ni traga ni glasa od nje. Bila sam odustala od kupnje ali mi se dotična javila da je torbu snizila 150kn i da je cura odustala od kupnje i da ju ja mogu dobiti jeftinije jer da sniža a cijene jer odlazi u inozemstvo. Ja sam se odlučila kupitu torbicu, uplatila joj novce, poslala podatke za slanje uz napomenu da mi javi kad sjedne uplata nakon čega mi je ona porukom zahvalila i nikad se više nije javila. Na njenom profilu vidim da je još cura prevarila kad i mene jer ima negativne za to kako je uzela novce a nije poslala pakete.
2015 08 07
mvKarlovac -podatke u crnu listu, a njoj negativna
2015 08 07
mislim ja ne vjerujem, opet joj cure brišu negativne informacije?!?! dobro i ja se i dalje zamaram s tom osobom
2015 08 08