Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć-vaše mišljenje

Ako je slala toliku količinu to se tretira kao paket. U pošti je za to posebna cijena. Je li ona uopće provjerila koliko bi u Pošti to doista došlo? Hpexpres je samo da ti dođe brže, ništa drugo.
2015 05 26
Ne može te nitko u Pošti natjerati ni na šta [:pospan] Tarife su jasne, može ti se predložiti da , zbog svoje sigurnosti, zapakiraš u nešto čvršće, ali - ne moraš pristati nina šta. Slicice, ako ste se dogovorile da se ne šalje HP expressom, nemoj ništa nadoplaćivati, nije tvoja greška. I kakve sad veze ima spuštanje cijena (čak i da ga je bilo) s poštarinom? Gluposti .... [:pospan]
2015 05 26
i je, trebalo je biti ko paket do 10kg, isti dan sam preuzela i paket isto do 10kg, ogromne veličine kutiju, možda od TV-a ili sl., i pt je bila normalna, tako je trebalo i ovo
2015 05 26
gitadevi ja onda nisam imala pojma šta moram,a šta ne i poslušala ženin savjet...pa si mislim da nisu tako i ovoj napravili,ako nema žena iskustva...ali opet njen problem...
2015 05 26
AKo je težina iznad 2 kg, ide kao paket. No, ako je težina i 15 kg, ako označiš vrijednost od 100 kn, poštarina je samo 30 kn [:pospan]
2015 05 26
baš tako, kaktus, njen problem.
2015 05 26
Onda je stvar vrlo jasna, njoj se sprdnulo da ti malo zapapri i da još na sve platiš brzinu. Ovdje je vagon tema o neisplativosti slanja pouzećem i hpexpresom, ne vjerujem da ju je zaobišlo. Sad će ispasti kako si ti nezahvalna jer ona je htjela da ti brže dođe i još ti tobože spustila cijene. Nista ne plaćaj neka se paket njoj vrati, ili neka ti ona vrati taj iznos što ti zbog njene greške moraš plaititi, vremena nema puno. [:frustriran]
2015 05 26
ja ne razumijem to brzina itd, uz njezino slanje, slano mi je još dva paketa, jedan iz Osijeka i jeda iz Ogulina, oba došla drugi dan
2015 05 26
Hpexpres je samo da ti paket dođe brže, isto kao i kod pošiljaka prioritetno. Koliko moraš perja nadoplatiti?
2015 05 26
kaže 40kn, poslala je dva najveća njihova paketa, i meni na jednoj naljepnici od paketa piše 43.00kn, a na drugom 0.00kn? [:hihot]
2015 05 26
Ako si od nje kupila puno stvari..ja bi ti besplatno sve poslala..Ma..mislim... [:place]
2015 05 26
Dakle tih 43kn + 29 ili sve skupa 43kn?
2015 05 26
E pa kad si vec toliko kupila zbilja ti je mogla smanjiti postarinu ili tak nesto... a ne te sad potezati za pt
2015 05 26
pt je trebala biti (da je poslala kao dogovoreno) 29kn, ja sam uplatila 30kn uz iznos kupnje, a ona govori da je platila pt 70kn, a na samo jednom paketu piše 43kn
2015 05 26
Kužim, ma ona samo hoće još izvući love. Ako baš inzistira neka prvo uslika potvrdu sa pošte.
2015 05 26