Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povratne informacije

Do prije par minuta sam imala 98% povratne info (jedan negativan).Medjutim prije par minuta mi cura ostavi jos jednu pozitivnu pov.informaciju a ja imam 97%??!!
2013 03 14
Svašta. [:sokiran]
2013 03 14
ja sam se danas dogovarala za nešto s jednom curom i čekala da mi potvrdi mjere,i idem na njen profil da vidim da li je tu,kad ono piše zadnja prijava prije dva dana [:ljut] a znači dogovarale smo se 1 sat prije toga [:smije] manije tu sve mjerodavno [:ljut] [:ljut]
2013 03 14
cudno
2013 03 14
nešto slično sam i ja primjetila , ovo što kaže mesrimama, pa mi nije bilo jasno.
2013 03 14
Meni na primjer, ostane prijava od prije 1 dan ili 2 dana.. Posto sam na laptopu i ne gasim ga uvijek pa mi ostane ulogirano na krpice, tako da vjerujem da je i toj curi tako ostalo..ili ne znam..
2013 03 14
ChloeLove Sad sam bila na tvom profilu i čitala taj 1 neg.komentar i smatram da bih ti možda neko trebao ponuditi pomoć a ja sam za ! Ako želiš ostavim ti jedan pozzzz.bilo što npr.napišem da vidimo hoće ti se dogoditi poboljšani postotak,jer očito nije stranica ok ! [:smijesi]
2013 03 14
a ja sam dobila dva pozitivna komentara i postotak se nije povećao...izgleda da nešto šteka...
2013 03 14
A ja imam 62 pozitivna komentara i jedan negativan kao kupac, pa mi stoji 98%, tražila adminku da to obriše i ništa. Al bitno a mi uredno briše oglase!
2013 03 15