Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dva profila ili jedan?

Drage cure, iako sam odavno pokušala otići sa krpica misleći da ću imati manje vremena zbog bebice; shvatih da su krpice isto lagana vrsta ovisnosti :D Pitanje za one koje imaju iskustva; baby odjeću-prodavati na istom profilu ili otvarati novi? Pitam jer ne želim natrpavati profil; čini mi se nepregledno ako je sve skupa :/
2015 05 30
Nemam malu djecu,ali mislim da možeš dva pogotovo ako imaš puno dječje robice. [:smijesi]
2015 05 30
Ja bih isto predložila dva odvojena [:smijesi]
2015 05 30
...moja prijateljica ima djecji profil poseban..a i mislim da je preglednije... [:smijesi]
2015 05 31
Definitivno je bolje imati drugi profil za dječju odjeću. Ja sam ga napravila kad sam skužila da mi malo ide na živce otvorit nešto što mi se na slici sviđa,a kad ono dječja veličina. Ovako je praktičnije,preglednije,a i manje vremena se gubi na traženje. Nama koji ga radimo je malo više posla i broj povratnih je prepolovljen,ali nije mi žao. Kad netko otvori moj profil,jasno mu je što tu može nać. [:smijesi]
2015 05 31
Super cure :) Da, treba se na dva profila misliti, ali je sigurno jednostavnije i za nas i za kupce :)
2015 05 31
Dva naravno, ja ih imam čak 4 [:hihot] Na svakom od njih u opisu o meni stavila sam linkove na ove ostale, radi povratnih naravno jer je prvi imao najviše povratnih. Imam posebno :ženski, ženski sa povoljnjim cijenama, dječiji i muški profil (svuda su poveznice)
2015 06 01