Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jesu li dobri tezenis extra push-up?

Molim pisite iskustva.. Izgledaju li grudi prirodno ili kao od silikona, naprave li dobar dekolte npr od A do B/C i je li tvrda spuzva, te naprave li dobar dekolte al zato kad pogkedate sastrane nista?:))
2015 05 31
Pogledaj u Yamamay , ja jucer kupila [:zaljubljen]
2015 05 31
U tezenisu mi nemaju dobre grudnjake , ja si u Yammayu nadem uvijek , nisam fan velikog push-up-a jer mi nije udobno u tom , previse spuzve . Pogotovo sad preko ljeta. Kupis si blagi push up i sve 5 :)
2015 05 31
Objasni ti to onima koji nemaju sise a zele imati [:hihot]
2015 05 31
Ja imam iz tezzenisa normalni push up i odlican mi je, ne upija uopce jako i nije neugodan za nositi, a podigne grudi.
2015 05 31
Iprimozi znam ja jako dobro kako je njima [:smije] ja sam cak planirala i pod noz ali sva sreca decko me odgovorio od tog [:smije]
2015 05 31
Onda znas kako je NAMA [:smije] [:hihot]
2015 05 31
Meni su odlični, samo njihove i kupujem. i dosta mi traju nije da se razvuku. [:smijesi]
2015 05 31
kupis ih na akciju kad su svi 40kn i onda su vrh. ja ih iman 5-6
2015 05 31
Kad budu na akciji? [:zaljubljen]
2015 05 31
Kad su na akciji?:) I bitno pitanje - kad pogledas sastrane izgleda li dobroili se kuzi da si ravnaa?
2015 05 31
extra push up odlično stoji, obični push up ne. ne znam kad su opet te akcije al često ih imaju. nedavno sam uzela dva za cijenu jednog.
2015 05 31
Ja preporučam push up bez žice od Intimissimija! Daleko najbolji i najugodniji push up grudnjaci koje sam ikad imala. Imam i dosta VS, njihov bombshell je valjda pojam push up grudnjaka, no otkad sam otkrila ove - samo mi stoje. Dodaju po meni jedan dobar broj, rade jako lijep i prirodan dekolte (VS zna djelovati malo umjetno), ima najobičnijih modela za svaki dan, a i posebnijih i ljepših komada. I kvalitetni su, non stop ih perem u vešmašini i i dalje su kao novi. [:smijesi]
2015 05 31
Znas mozda naziv od tih intimissijevih i koliko kostaju? I koju elicinu grunjaka nosis? Jer npr ak si ti puna B napravit ce ti super dekolte mozda a meni s A bas i nece [:hihot]
2015 06 01