Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Zna li itko..?

Postoji li nešto za posvjetljavanje kose? Znači farbala sam se davno u crno, dosadila mi već, ali nikako je se riješiti, a ne bih se blajhala, pa me zanima ako itko zna ima li za kupiti nešto da skida boju makar za nijansu, dvije..? Probala sam neke od prirodnih načina (cimet,limun,med,kamilica..itd) od toga rezultata nema nikakvih..
2015 06 04
ima neka nova tehnika olaplex. ne ostecuje kosu i sa tamne se moze direkt na plavu farbat koliko sam skuzila. samo se raspitaj koji salon u tvojoj okolici to radi
2015 06 04
Moja frendica je isla u frizerski na skidanje boje. Od crne je dosla na plavo. Ali je dosta ostetila kosu. Neznam kak se taj tretman zove. Ali postoji [:kesi]
2015 06 04
Znači nema neko pametno i učinkovito rješenje.. Imam baš duugačku kosu i bilo bi mi ju žao uništiti skroz, inače se jedva natjeram odrezati 5mm vrhova :D Frizeru da idem trebalo bi mi jedno 500,600 kunića jer je zbilja ima previše :) jel se blajhao tko od vas? jel vam se uništila jako poslije prvog blajhanja?
2015 06 04
Olaplex
2015 06 04
Hvala, pomogle ste u svakom slučaju :D
2015 06 04
Tako sam ja prijateljici trebala skidati boju( inače sam frizer po struci ali eto ne radim to) i bilo me strah da šta ne zajebem,zovem drugu koja je frizerka i radi u salonu,kaže mi samo u mješavinu blajha i hidrogena stavi mrvu vode i 2-3 kapi šampona za kosu,to je tzv.kupka....napravila sam to i iz crne smo došli na neku bakrenu boju..
2015 06 04
Kad me uhvati želja da budem ponovno crnka, samo se sjetim koliko mi je trebalo da se vratim "nazad" [:hihot] , nikad više. Oko 300 kn onda (prije kojih 5-6 godina), da bih bila neka tamnosmeđa..
2015 06 05
Ja sam "slučajno" ispala crna - to ti je još gore! Naime, kupila krivu boju, nisam ni skužila da sam umjesto svijetlosmeđe uzela tamnosmeđu, pa još Palette koja najviše ufati.
2015 06 05
hahah adriana vjerujem da te brzo prođe želja za crnom, vjerojatno ću isto tako i ja kad je se riješim.. :D Ja nisam slučajno, baš sam htjela crnu, al na kraj pameti da ću poželjeti opet svoju boju ili neku svjetliju jel, a koristim inače palette jer su mi dobre njihove, kamol sreće da sam uzela neku drugu, neku od onih koja mi se ispere i izbljedi nakon dva pranja, no eto mi sad :D
2015 06 05
ja sam sad platinasta a došla sam u to iz crne, ali ima od toga 2 godine, doduše blajhom. ne znam za neko drugo rješenje... i osušilo mi je kosu malo naravno. sjećam se da sam 'neprirodne' boje kad bi postale pastelne pa sam htjela nazad u plavo, znala izvlačit sodom bikarbonom pomješanom šamponom..al isto isušuje kosu :/ jedna prija je jednostavno čekala da se ta crna ispere iz kose... ne bih više u crno uh :S
2015 06 05
Samo Olaplex, nemoj ni probavat sama skidat boju, ja probala i ispala zelena ko Shrek. Cure u frizerskom salinu Martina s Olaplexom za ne prevelike novce spasile da ne hodam ko cudoviste. Svaka skola kosta. Nikad vise ne prckam sama
2015 08 18