Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dijetaaaaaa !!

Drage moje dame,molim vas vaša iskustva i mišljenja ! Imam 70kg, 164 visina skinula bih nekih 5 kg. Išla sam na "medicinsku dijetu" jako teška,ali učinkovita zaista,za 5 dana sam 2 i pol kg skinula,ali sam toliko i izdržala,treba ponoviti još 2x5 dana...No,ja sam odustala i nadoknadila sve i "žderala" i naravno vratila kile ! Kako da smršavim tih 5 kg.a da ne gladujem,da ne padam u nesvjest i ne vratim te izgubljene kilograme opet za 10 dana samao ! [:znoji] [:znoji] [:znoji]
2013 03 15
Ps. možda netko ima iskustva sa čajevima,to se nikad nisam usudila,ali bi sad željela bilo što što bi mi mijenjalo obroke i smanjivalo apetit !??? [:hihot] [:hihot]
2013 03 15
probaj sa dukan dijetom :)
2013 03 15
dali si probala mesnu dijetu ? [:smijesi]
2013 03 15
Ovako , jedeš 3 dana samo jabuke i nista više, naravno uz vodu.. Izgubiš 5 kilograma.. Ja sam isprobala, ali je jako teško.. Nakon toga sam ti jela skroz malo, izbacila kruh iz prehrane, i jela banane kao majmun.. Ali naravno to je bilo izgladnjivanje. Bila sam živčana kao vrag, nitko me nije smio nista pitati.
2013 03 15
draga,nikakve dijete.zaljubi se i omrsavit ces cim kazes keks [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije]
2013 03 15
Moras jesti sveeee izbaci kruh pastu rizu krumpir radi si vocno povrtne sejkove hodaj... Mljecne proizvode izbaci!!!! Samo svjezi sir mozes jesti ..
2013 03 15
ja sam imala 87kg i nije mi to smetalo dok me nesto puklo nije i odlucila ic na dijetu. polako sam pocela izbacivati stavri..izbacila sam prvo slatkise -.-,cokloadu pogotovo [:ljut],gazirana pica obavetzno ..nakon toga prestala sam vecerati,dorucak mi je bio samo salica kakaa ili kapucina,znaci pola voda-mlijeko. i nakon toga samo rucakk. za rucak sam jela koliko mi je trebalo nakon toga sam radila po 100 trbusnjaka i navecer trcala 2 km. sve to bilo ok kile su se polako topile i ja sada imam 61 kg. kad sam smrsavila svi su mi govorili vratit ce ti se kile,evo prošlo je 3 god meni kilaza uvjek 61. bitno je da imas svoje ne i rezultati ce polako doc. nisam nista druko koristila..niti dukan djetu,niti mesnu,niti cajeve. cak sam secer izbacila iz kakaa,kapucina i cajeva. i malo je tesko al kad se naucis je sve normalno.
2013 03 15
E pa to je meni muka...i ova medicinska je koma,samo narandže i jaja kuhana,povrća malo,idu kile dolje ali umirem od nervoze,gladi..uspjela sam 5 dana do pms-a i onda žderaaalaaa !!! Nisam mesnu probala chloe ?? A dukan ??
2013 03 15
Ne vjerujem da je banan ucinkovita kad se o dijeti radi,eventualno jedna na dan
2013 03 15
Dukan dijeta nije zdrava ljudi moj!!!
2013 03 15
Ma ja ću isto samo jesti jabuke dok se ne skrkam [:frustriran] [:frustriran]
2013 03 15
Da baš čitam sve dijete,to je kao ova medicinska,sve je to opasno malo,padne imunitet.... [:ljut] [:ljut]
2013 03 15
imas uljekarni tablete za imunitet..neki 60kn al dignu imunitet full.
2013 03 15
Hvla vam curke...nešto ću valjda uspijet [:place] [:place] Ma koje ljubavne faze MelitaMestric [:hihot] [:hihot] ja sam supruga već 8 god i majka 6 [:hihot] [:hihot]
2013 03 15
1 2